Hlášení chyb pro trať Bratislava - Brno - Č.Třebová - Kolín - Praha

To číslo udává počet návěstidel před vlakem, které se přestaví na návěst dovolující jízdu. A počítají se pouze typu MAIN, takže předvěst ne. Tedy pokud máš nastaveno 4, tak se ti staví odjezd, zrušení rychlosti, vjezd do další stanice a odjezd z další stanice.
Záleží na scriptu. Citoval jsem manuálu k návěstidlům verze 2.2 (str. 4) od Jirky Poláka, proto je to v uvozovkách!
 
Ahoj Zbyňku, podívej se, prosím Tě, na vjezdové návěstidlo do Lanžhota ve směru od Kútů. Návěstidlo je vypadlé ze sítě návěstidel (kontrolováno Tvou aktivitou "zs_08_VysocinaBP89" - před Lanžhotem je červená - nechá se ale projet po stisknutí tlačítka TAB). Po projetí už svítí zelená na odjezdu. Ve směru Břeclav - Bratislava je vše v pořádku (kontrolováno aktivitou "poi_pn344818bp" - normálně projeto až do Bratislavy).

Důkaz: obrázek.jpg
 

Dan J.

Strojvedoucí
Řešeno a hlášeno při těstech, Zbyněk na to jaksi v aktualizaci pozapoměl. :) Taky mi to způsobilo potíže v chystané aktivitě.
 
Asi bych nějakou opravnou měl vydat. Ale momentálně mám něco rozvrtaného mezi Čáslaví a KH. Opravoval jsem ten oblouk, kde začíná ta 70ka (bylo tam prostřídáno R1000 a R500, tak jsem z toho udělal krásnou plynulou R750 a trochu plynulejší sklon, aby to šlo dobře podnáspovat. . Sice náspy jsou už osazeny, návěstidla také přesunuta, ale cedule a sloupy TV zatím mimo. A Nymburský ranžír také zatím jen skupina vedle osobního nádraží. :D A bez návěstidel a označení kolejí, zatím. Alespoň tohle bych měl dokončit.
 

krejca

Cestující
Návěsti znám. Ale teď jsem to celé projel a tam kde je pískáček je na přejezdu kříž. Tam kde pískáček před přejezdem není, tak na přejezdu není žádné zabezpečení. A to v celé trase Olomouc- Nezamyslice. Tak že je to u mě. Asi se to u mě nenainstalovalo.
 

krejca

Cestující
To bych tam musel dát obrázky ze všech přejezdú v celé trase. Krom těch kde je před nimi je pískáček. Ale pokud tam ostatní zabespečovací zařízení mají, tak je to jenom u mě.
 
Zdravím, včera jsem v Ostravě hlavním našel na konci perónů ve směru na Svinov divný objekt mezi hlavními kolejemi. Nějaká černá krychle..... viz obrázky. Máte to taky nebo jen já?
ostrava-1.jpg ostrava-2.jpg ostrava-3.jpg
 

Dan J.

Strojvedoucí
Zdar Pájo, taky hlášeno.... Jedná se asi o Deteriovu pomstu. :):):):):) Vždy když tam jdu na cigáro, tak si na tu kostku vzpomenu a marně ji vyhlížím...
 
Abychom mu nekřivdili, tak nedávno poslal opravu. Nenapsal k tomu nic, jen jsem pochopil, že je to peron. Tak asi ty kocky odstranil. Alespoň se můžete těšit na další aktualizaci. :D
33ostrava.JPG
 
U odbočky Babín mi takto asi 50x po sobě spadl MSTS. Test na mou trpělivost. Myslel jsem, že lesy a většinu jsem smazal a stále to padalo. A nakonec jsem za pokáceným lesem uviděl měnírnu Nymburk. Když jsem jí odebral, už byl editor stabilní. Opsal jsem si souřadnice, abych jí po dokončení opět správně osadil. Ale co je tam takového agresivního, to by mohl zjistit Miran, autor modelu. Těch měníren bylo od něj hodně a nikde nebyl žádný problém. Ale hlavně, že to nikomu nepadalo ve hře.
bumbac.jpg
 
Ahoj Zbyňku,podívej se prosímtě do Prostějova hl.n..Ve směru od Olomouce nemáš vzdálenostní upozorňovadla k hlavnímu (vjezdovému) návěstidlu.Ve skutečnosti tam jsou.
 
Nahoře