Hlášení chyb pro trať Bratislava - Brno - Č.Třebová - Kolín - Praha

Zrovna jedu tímto směrem v OR a ta půda tam byla taky, jinak aktuálně stojím v Golčův Jeníkov a v OR mi tam ta rampa nelevituje, tudíž v pořádku
 

Lukyn2

Začátečník
Hezký sváteční večer. Před lety jsem si pořídil trať Bratislava - Praha na DVD. Nedávno jsem si pořídil nový stroj na hraní, ale bez mechaniky a rád bych se k této klasice vrátil. Je možné se nějak k Bratislava-Praha dostat i bez DVD? Tj nejsou někde pro ty, co si trať zakoupili ke stažení zdrojová data? Díky za odpověď.
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Tj nejsou někde pro ty, co si trať zakoupili ke stažení zdrojová data?
Podpora dat je na webu autora definovaná jasně a po několikaleté pauze přestanou aktualizace navazovat. Namísto nových instalačních DVD je možné po domluvě objednat i jiné kapacitní medium jako USB kolíček nebo HDD/SSD či SD kartu(mikro)...
 

Mario

Cestující
Ahoj Zbyňku,prosímtě podívej se na trať Praha-Lysá nad Labem-Kolín.Na zastávkách Zeleneč,Ostrá,Stratov,Kamenné Zboží,Velké Zboží,Veltruby a Kolín zálabí chybí všude cedule "Konec nástupiště" :)
 
Já si říkal, jaké vězení :D
Ale musím oznamovatele zklamat. Opravdu ani z jedné strany nepoletuje a je pevně zakotveno do země.
Jsem rád, že to byl jen HOAX :D
Ale musel jsem otevřít editor MSTS. Skoro po dvou měsících. Opravdu není teď čas. Mám žně od rána do večera v cyklo.
 

Plexi

Provozní technik
Já jsem to pochopil, celý příspěvek je tak schválně napsaný, o to absurdnější je, jak mezi těmi "holými" písmenky vyniká autorem použité "ě".
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Já jsem to pochopil, celý příspěvek je tak schválně napsaný, o to absurdnější je, jak mezi těmi "holými" písmenky vyniká autorem použité "ě".
A co vynikne v té hlášce nehod? Zase jen holá debílkovština. Takže opravdu glosuješ, co ale nebylo takto komponováno. Jen si to bláhově myslíš.
 
Nahoře