Hlášení chyb pro trať Bratislava - Brno - Č.Třebová - Kolín - Praha

Zrovna jedu tímto směrem v OR a ta půda tam byla taky, jinak aktuálně stojím v Golčův Jeníkov a v OR mi tam ta rampa nelevituje, tudíž v pořádku

Lukyn2

Začátečník
Hezký sváteční večer. Před lety jsem si pořídil trať Bratislava - Praha na DVD. Nedávno jsem si pořídil nový stroj na hraní, ale bez mechaniky a rád bych se k této klasice vrátil. Je možné se nějak k Bratislava-Praha dostat i bez DVD? Tj nejsou někde pro ty, co si trať zakoupili ke stažení zdrojová data? Díky za odpověď.

bob57_cz

Učitel češtiny
Tj nejsou někde pro ty, co si trať zakoupili ke stažení zdrojová data?
Podpora dat je na webu autora definovaná jasně a po několikaleté pauze přestanou aktualizace navazovat. Namísto nových instalačních DVD je možné po domluvě objednat i jiné kapacitní medium jako USB kolíček nebo HDD/SSD či SD kartu(mikro)...

Ahoj Zbyňku,prosímtě podívej se na trať Praha-Lysá nad Labem-Kolín.Na zastávkách Zeleneč,Ostrá,Stratov,Kamenné Zboží,Velké Zboží,Veltruby a Kolín zálabí chybí všude cedule "Konec nástupiště" :)

Já si říkal, jaké vězení :D
Ale musím oznamovatele zklamat. Opravdu ani z jedné strany nepoletuje a je pevně zakotveno do země.
Jsem rád, že to byl jen HOAX :D
Ale musel jsem otevřít editor MSTS. Skoro po dvou měsících. Opravdu není teď čas. Mám žně od rána do večera v cyklo.

Plexi

Provozní technik
Já jsem to pochopil, celý příspěvek je tak schválně napsaný, o to absurdnější je, jak mezi těmi "holými" písmenky vyniká autorem použité "ě".

bob57_cz

Učitel češtiny
Já jsem to pochopil, celý příspěvek je tak schválně napsaný, o to absurdnější je, jak mezi těmi "holými" písmenky vyniká autorem použité "ě".
A co vynikne v té hlášce nehod? Zase jen holá debílkovština. Takže opravdu glosuješ, co ale nebylo takto komponováno. Jen si to bláhově myslíš.

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj. Zbyňku než bude aktualizace plně veřejná, hned ti hlásím chybu. Za tunelem Brno maloměřice (hned za prvním) směr Kr. Pole je bílá obelisk:
Obelisk_malomer.jpg

Nahoře