Hlášení chyb pro trať Praha - Ostrava - Žilina - Košice - Cierna nad Tisou

papej

Posunovač
Šneku, trať je stavěna pro MSTS, proto se pravděpodobně vyskytuje při jejím spuštění v OR chyby ;). A Martin se nezmiňoval, že ji bude upravovat pro OR;).
 

Karkule

Začátečník
Zdravím, měl bych dotaz. Nevíte, prosím co je za problém, že mi padá jakákoliv jízda na jakémkoliv místě v čase 17:00 v zimě? V kombinaci se sněžením je to už v pořádku, ale samotná zima bez sněžení mi nefunguje, vždy těsně před spuštěním jízdy to spadne. Bez "vyhození" žádné chybové hlášky. Děkuji, P.
 

dvacka

Průvodčí
Ahoj,

Martine, mohl bys prosím posunout v Kralupech nad Vltavou sloupy TV?
chyba1.jpg

a v Děčíně se nějak propadl sloup TV.
chyba2.jpg


Díky :)
 

Dodo

Signalista
Zdravím ťa Martin. Po nainštalovaní novej aktualizácie, keď urobím v Žiline smer Čadca Začiatočný bod a umiestním hockde na tej trase koncový bod potiahne mi trasu až do Svrčinovca aj keď je ten koncový bod napríklad hneď za výhybkou odb. Budatín.
1. V Žiline smer Čadca, vidieť ako je umiestnený koncový bod ale trasa pokračuje...
bandicam 2018-07-01 22-01-13-274.jpg
2. Koncový bod pred odb. Budatín trasa končí
bandicam 2018-07-01 22-01-21-697.jpg
3. Koncový bod som umiestnil aj do Čadce a trasa pokračuje až do Svrčinovca a ešte ďalej.
bandicam 2018-07-01 22-02-27-880.jpg
bandicam 2018-07-01 22-02-49-217.jpg
 

mervin

Cestující
Zdravím, všiml jsem si, že v Čadci a Čadci mestě nejsou cedulky s názvem stanice/zastávky. V reálu tam jsou, jak jsem koukal.
 

pepeQ-2

Posunovač
Zdravím pana Stavitele a díky moc za další Aktualizaci tratě 321 !

V úseku Zvolen - Vrútky jsem našel několik drobných chybiček:
Jel jsem "Ex540 Detvan" ze Zvolena na Vrútky a tak to řadím jak jsem to našel:

1) cca 2.9 km před Sliač-kúpele
Skupinka sloupů trakčního vedení (TV) tam kde asi nemá být
1-Pred_Sliac-kup_2-9km_A.jpg2-Pred_Sliac-kup_2-9km_B.jpg3-Pred_Sliac-kup_2-9km_C.jpg
 

pepeQ-2

Posunovač
Dodatek :
Testováno na OR X4151
Počasí jasno - podzim - čas jízdy v OR mezi 13:50 - 14:50 hod.

Poznámka:
Ta vegetace - pokud je typ "Forest" bude problém ji opravit. V MSTS Editoru bude vše v pořádku.

Škoda, že jsem tento krásný úsek tratě 321 objevil až dnes ... :(
 

Stavitelxx

Průvodčí
pepeQ-2: Všechno jsem kontroloval a všechno je v pořádku, žádné propadlé stromy, žádné sloupy navíc, žádné nízko umístěné cedulky Banské Bystrice...
Ty problémy jsou nejspíš pouze u Vás, zkuste vše přeinstalovat.


Pro mervina, na cedulky v Čadci se podívám.
 

pepah

Pokladník
No v MSTS editoru tratí nesmí forest červený čtverec,nebo obdélník zasahovat do kolejiště,
potom je to i v OR v pohodě.
 

pepeQ-2

Posunovač
pepeQ-2: Všechno jsem kontroloval a všechno je v pořádku, žádné propadlé stromy, žádné sloupy navíc, žádné nízko umístěné cedulky Banské Bystrice...
Ty problémy jsou nejspíš pouze u Vás, zkuste vše přeinstalovat.
.
Díky za info - zkusím to dle Vaší rady.
 

pepeQ-2

Posunovač
pepeQ-2: Všechno jsem kontroloval a všechno je v pořádku, žádné propadlé stromy, žádné sloupy navíc, žádné nízko umístěné cedulky Banské Bystrice...
Ty problémy jsou nejspíš pouze u Vás, zkuste vše přeinstalovat.

Vážený pane Staviteli - díky moc za radu.
Re-aktualizace problémy odstranily.
 

Mario

Skladník
Ahoj Martine,kousek za stanicí Poprad-Tatry ve směru na Svit poletuje nalevo od kolejí strom ve vzduchu :) můžeš se na to prosímtě podívat? :) Jinak díky moc za krásnou aktualizaci
 
Nahoře