Trať ZSR 191-193

augustus

Cestující
robo stavitel 2010 napsal:
No super len keby dakto mi este zohnal videjko z useku Humenne-Medzilaborce zeby som to spravil co najrealnejsie
najbližšie keď pôjdem do HE tak ti video určite spravím, ak ti ovšem nevadí že to bude zo zadu z prívešáku;)
 
No môžem povedať, že prace na stavbe úseku Banovce nad Ondavou - Michaľany pokročili a o nedlho uverejním screeny z tohto úseku a dúfam, že sa vám budú páčiť :D
 

Cecho

Začátečník
Čaute ja som z Michaloviec a konečne sa tu našlo aj niečo také na čo som dlho čakal, konečne niečo velké z východeho slovenska a hlavne z mojho domáceho prostredia :)...je to super...už sa neviem dočkať...rád jazdim na tejto trati...Humenne-Košice....jedna z mojich oblubenych trati....videl som screenshoty a podla mňa ti to ide velmi dobre len tak dalej pokračuj je to super :)) dufam že aj Michalovce urobíš tak ako Trebišov :)....len sa chcem opýtať ako to spravíš v úseku od Bánoviec n/Ondavou smer Humenné...??? Troleje tam už nedáš že? Potom tie aktiviti budú rozdelené na 2 časti?...po banovce a od banoviec? Diky :)
A prajem ti veľa štastia :)
 
No presne ako hovoriš, preto troleje dávam vlastné aby sa zvýraznil úsek, ktorý je pod elektrikou od úseku, ktorý nieje elektrifikovaný. Čo sa týka Michaloviec tak už sú fotky na textúry, len čakám na ich dodanie, aby som mohol zadať modelovanie. No ešte mi chyba video z úseku Kosiče-Ruskov a Banovce-Strazske no dúfam, že sa ho podari získať. Čo sa týka aktivít trebalo by zistiť či sa dá úrobiť preprah v MSTS aby boli aktivity v jednom celku, lebo ja s tvorbou aktivít nemám až také skúsenosti. Ak by si mal niečo pre mna tak sa ozvi sa cez SZ.
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Přepřah udělat lze,ale není to to pravé ořechové,myslím,že je lepší rozdělit úlohu na dvě části,nebo snad tam u Vás sleze fíra z tramvaje,naskočí do dieselu a pokračuje s vlakem dál?Je to čistě na tvůrci úlohy,jak to vytvoří,ale jak říkám,je lepší úkol rozdělit na více částí.;)
 

tarabcak

Začátečník
Cecho:Nesí sám kto tu je Michalovčan :D :D . Co sa tyka rozdelenia aktivita tak by som bol asi za rozdelenie na 2 časti . K Robovej mape neje čo dodať-je krásna a som tiež rád že niekto postavý túto trať :)
 

Cecho

Začátečník
Robo...no že ja som bol nedávno fotiť s kamošom Michalovce...čo sa týka staničnej budovy,koľají....nástupiští, tak to všetko je pofotene aj návestidla,výhybky a ďalšie potrebné veci...ti si snim už aj pisal cez pokec sa vola nejak drums..cius neviem presne ako...a on mi povedal o tejto trati lebo ja mám trat 321 ale tam je na slovensku spravený úsek len Púchov a Košice čo sa týka prírody a ten už poznám skoro naspamať... ale trať je cela spravena od čiernej nad tisou až po bratislavu....ale bez prírody to nieje ončo a docela nuda...tak tiež by som odporučal neodfláknuť to prostredie lebo to tiež robí veľa :)...a v piatok som išiel vlakom do košíc a otial do Trenčianskej teplej a potom do Dubnice takže škoda keby že to viem skor tak by som ti ten úsek košice-ruskov natočil...škoda :( akurat dnes som prišiel...
a aj úsek bánovce-michalovce aspoň som ti mohol natočiť ale tak čo už škoda......raz som sa tam v bánovciach zarozprával s rušnovodičom v lokomotíve mi začal vysvetlovať nejaké veci čo som chcel vedieť a som zle pozrel vlak...som si nevšimol kladivka :D a bola sobota :D takže som musel aj s kamošom ísť sám po kolajniciach až do michaloviec domov :D to bolo minule leto...to bola cesta :D ufff
 
Naposled editoval moderátor:
Dakujem no fotky mi mozete poslat kludne cez icq aby som mohol zadať modelovanie. Aby ste Michalovce mali zrobene tak ako maju a aby som ich nemusel 100 x prerabať . Chodil som tam na strednu skolu.
 

Cecho

Začátečník
no lenže tie fotky má kamoš lebo aj fotak bol kamošov...skusim od neho zohnat a dam vedieť...
 
Nahoře