Trať ZSR 191-193

To ešte nemam a vidim, že to spoznavaš. Ale budem po dokončení sidliska 2 budem robit zase od nadjazdu Hotel Alibabu, OMV C15 a medveda asi ako samostatný objekt az po SPP na Sidlisku3. Som rád, že sa ti to páči.

Normalne treba rozbalit tie party ako aký koľvek iný súbor a trat nakopírovať do zložky ROUTES v MSTS a global do korenoveho adresara MSTS aby som nezabudol trať použiva sound z BP takze ten treba nakopírovať do zložky Sound v MSTS nie trate!!! a samozrejme nesmu tam byť trate ktoré používaju global BP alebo 321 čiže čisto len xtrack.

ASP

Cestující
Ahojte. Chcel som si nainštalovať túto trať. Stiahol som všetky party 01.-08. a pri rozbaľovaní my píše chybu pri čítaní z disku:
Trat ZSR 191-193.part01.rar\Trat ZSR 191-193\SHAPES\W"scheleine.s
Trat ZSR 191-193.part01.rar\Trat ZSR 191-193\SHAPES\W"scheleine.sd
Tento part som stiahol už asi 5. krát a vždy vypíše chybu. Má niekto podobný problém?

dem

Strojvedoucí
WinRar je vraj citlivý na nejaké veci a nie vždy sa to podarí rozbaliť. Takže skús to napríklad 7zipom. Je to free program. Ja osobne síce neverím, že by to mala byť chyba winraru, skôr tam naozaj nejaká chyba bude, ale 7zip možno práve túto chybu neberie ako chybu. Skús a uvidíš.

Nahoře