Trať Semmering od Simrudiho

Trainheinz

Začátečník
Chyby, protože v první post přede mnou.
Já nechci zaskladněno bohužel post.
Omluv mě.


Pozdravy Heinz
 

pospa80

Začátečník
Dobrý den chtěl bych porosit jestli někdo z vás ma tuhle trat Rakouský Semmering. Hledam to a nemužu to sehnat a strašné potom pasu.
 

pospa80

Začátečník
Stahl jsem si Semerring z těhle stranek http://www.thetrain.de/de/downloadarea/kategorie/msts/strecken-msts-de/real/semmering/. Ma na to někdo global
 

mirsam

Začátečník
pospa80 napsal:
Stahl jsem si Semerring z těhle stranek http://www.thetrain.de/de/downloadarea/kategorie/msts/strecken-msts-de/real/semmering/. Ma na to někdo global



Ide to pod základným globálom Train Simulátor.Ak sa nemýlim.. Ak ho máš zálohovaný.
Je to z edície Pro Train........
 

pospa80

Začátečník
mirsam napsal:
pospa80 napsal:
Stahl jsem si Semerring z těhle stranek http://www.thetrain.de/de/downloadarea/kategorie/msts/strecken-msts-de/real/semmering/. Ma na to někdo global



Ide to pod základným globálom Train Simulátor.Ak sa nemýlim.. Ak ho máš zálohovaný.
Je to z edície Pro Train........

no v tom globalu už mam akorat BP
 

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Pokud je to tak, tak půjde skoro pod všemi globaly, protože skoro všechny globaly jsou rozšířením toho základního a tudíž jej obsahují.
 

pospa80

Začátečník
mirsam napsal:
pospa80 napsal:
mirsam napsal:
pospa80 napsal:
JiříkTK napsal:
Pokud je to tak, tak půjde skoro pod všemi globaly, protože skoro všechny globaly jsou rozšířením toho základního a tudíž jej obsahují.

nejdeto


A v UNI GLOBALe ?
ten myslím ani nemam

http://blazovak-msts-aktivity.webnode.cz/uni-global/
Ak nemáš tak si ho stiahneš......

Zkoušel jsem to ale pišemito: Inicializace terénu selhala
 

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
A není v té trati náhodou nějaký soubor BAT, který je třeba nejprve spustit? Obsahuje ta trať všechny adresáře, jako trati ostatní?
 

pospa80

Začátečník
JiříkTK napsal:
A není v té trati náhodou nějaký soubor BAT, který je třeba nejprve spustit? Obsahuje ta trať všechny adresáře, jako trati ostatní?

to nevím asi ne stahl jsem to vocat http://www.thetrain.de/de/downloadarea/kategorie/msts/strecken-msts-de/real/semmering/
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Jirko tohle je přesně jak napsal Midrafon, teď pošle odkaz kde to stáhl a bude čekat, že to za něho někdo vyřeší, protože po tom prahne.

Midrafon napsal:
...čím dál tím častěji se setkávám, že dotyčný chce vše a sám nemá co by nabídnul....
 

pospa80

Začátečník
poison napsal:
Jirko tohle je přesně jak napsal Midrafon, teď pošle odkaz kde to stáhl a bude čekat, že to za něho někdo vyřeší, protože po tom prahne.

Midrafon napsal:
...čím dál tím častěji se setkávám, že dotyčný chce vše a sám nemá co by nabídnul....

už jsem to vyřešil
 

Honza

Průvodčí
Samozřejmě, že tam ten bat soubor je, dokonce je instalace z TheTrain jako exe soubor, nejprve se rozbalí vše do složky MSTS a pak se to zeptá, zda se má bat soubor spustit. Po spuštění proběhne dokopírování souborů (modely, textury, ...) z originálních tratí (musí být samozřejmě vše v originál složkách). Kdo si pamatuje počátky MSTS, byl to dost častý způsob instalace tratí. ....
 

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
poison napsal:
Jirko tohle je přesně jak napsal Midrafon, teď pošle odkaz kde to stáhl a bude čekat, že to za něho někdo vyřeší, protože po tom prahne.
Odkaz je hned na začátku vlákna. Nejhorší na tom je, že na The Train de je to, že je třeba spustit install.bat u té trati napsáno. Trať je z roku 2004, kdy toto bylo normální. A má pouhých 17 MB, už to by mělo být každému divné.
 

JiříkTK

Pomocník strojvedoucího
Midrafon napsal:
...čím dál tím častěji se setkávám, že dotyčný chce vše a sám nemá co by nabídnul....
Má pravdu, ale na druhou stranu občas musíme něco vydržet, také jsme kdysi začínali a za stříbrný podnos jsme byli vděčni. A nikdo nevíme, co z koho časem vyleze.
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Ano, napsáno to tam určitě je, ale to přece nebude číst, položí dotaz zde, když se zeptáš ty tak odpoví zmatečně nebo napíše,"už jsem to vyřešil" a zítra přijde další zmatečný dotaz. Osobní zkušenost.

Ano, stříbrný podnos jsme chtěli, ale dokázali jsme normálně komunikovat. Dnes bohužel.
 

Midrafon

Průvodčí
poison napsal:
Ano, stříbrný podnos jsme chtěli, ale dokázali jsme normálně komunikovat. Dnes bohužel.

Také souhlasím. Bohužel.
Setkal jsem se za poslední dobu s takovou spoustou lidí, co mi tvrdí, že umí s MSTS, jak jezdí, atd. Ale když se pak zeptáte, jakým způsoběm provedl kontrolu souprav do aktivity, jakým způsobem udělal toto?
Odpověď je více, než zřejmá.
Ano, jak píšete. Každý nějak začínal a i já si na to dobře pamatuji, ale...
Poison velice správně uvádí, dokázalo se komunikovat normálně.
Nejsem tady zase tak dlouho (pouhých necelých 6 let). Ale dneska místo alespoň milého poděkování (však to dělám pro někoho jiného a ve svém volném čase) se člověk dočká bombardování, proč nejde toto, nebo toto, ale základní obsluha (uživatelská) PC naprosto chybí. A to je pak konečná a vše končí v kon...činách.
 
Nahoře