Projekt Open Rails

Vlákno ve fóru 'Veřejné fórum pro Open Rails' založil Tax, 24 zář 2010.

Tagy:
  1. fajo22

fajo22 Cestující

Člen od:
    13 led 2009
    Lokalita:
    Prešov
    Prepáčte, že tu spamujem ale nenašiel som vhodné vlákno, chcem sa opýtať či existuje nejaká stránka kde sú výhradne modely pre Open Rails ako na potvoru nemôžem žiadnu násť. Vďaka

2. dem

dem Pomocník strojvedoucího

Člen od:
    5 srp 2008
    Neviem o takej. To však neznamená že nie je. Hľadaj ďalej. Možno nájdeš.

3. Dan J.

Dan J. Strojvedoucí

Člen od:
    25 črc 2006
    Lokalita:
    Ostrava, Hradec Králové
    Ahoj. Prosím němáte někdo opravenou mašinu ČD 380 nový model od Jardy? OR mi padá s touto zprávou:
    380 chyba.jpg
    Když jsem, vymazal složku Openrails ve složce mašiny, tak hra jede, ale zase mám ukazatel času v kabině neskutečně velký. On je problém, že v TBP je 380ka starý model, nesrovnatelný s opraveným u Jardy na webu.
    Dan

4. Gr4Sp

Gr4Sp Posunovač

Člen od:
    13 lis 2013
    Lokalita:
    Bratislava
    Niečo sa mu neľúbi na parametri AirSinglePipe, BrakeLinePressures – čo podľa mňa odkazuje na parameter v engu: BrakeSystemType( "Air_single_pipe" ) a ďalej sa tam zmieňuje niečo o časovom parametri. Ale ako to celé vyriešiť už netuším. :oops:

5. Dan J.

Dan J. Strojvedoucí

Člen od:
    25 črc 2006
    Lokalita:
    Ostrava, Hradec Králové
    Ahoj, takže výsledek je takový, že jsem kabinu nasměroval na cvf přímo ve složce mašiny ČD 380, a kabina už je v pohodě, složku openrails jsem smazal a aktivita normálně najede, pod eng MSTS mašina jede v pohodě, až na zvuk houkání pod klávesou mezerník, kde houkačka "zachrchlá". Takže ještě jednou, nemáte někdo naladěnu ČD 380 pro OR? Konkrétně nový model zde: https://skura.msts.cz/
    Ta co je v TBP je starý model ve velmi ranném stádiu, chápu, že jde o trainset k MSTS a starý model má minimum kujus oproti tomuto, ale problém je i ten, že se eng asi bije.
    Dan

6. Dan J.

Dan J. Strojvedoucí

Člen od:
    25 črc 2006
    Lokalita:
    Ostrava, Hradec Králové
    Nevíte proč mi v kabuině pro ČD 380 nefunguje LVZ? Ten zkreslený zvuk houkání (kl. mezerník) mne taky... Asi mám něco špatně. Tak si připadám jako před cca 10 lety, kdy jsem zprovozňoval trainset k MSTS... :)

7. Dan J.

Dan J. Strojvedoucí

Člen od:
    25 črc 2006
    Lokalita:
    Ostrava, Hradec Králové
    Ahoj, je to aktualizací z dneška, nebo je chyba jinde? Když mi dojíždí vlak (traffic) k perónu a má zastavit na WP, dojíždí k WP strašně pomalu, kolem nástupiště se sotva vleče, než dorazí k místu zastavení, od začátku nástupiště, je to tak +/- minuta a něco. Test Hranice na Moravě a RegioJet s mašinou 193.

8. Dan J.

Dan J. Strojvedoucí

Člen od:
    25 črc 2006
    Lokalita:
    Ostrava, Hradec Králové
    Ahoj.
    Hmmm, tak mi dneska Joska poslal jeho Mesra a výsledek stejný, OR padne se stejnou hláškou. Pokud smažu složku Openrails v mašině, tak OR normálně naběhne, s tímhle si já neporadím, v eng souborech se vrtat neumím, neboli umím jen směrování kabin, zvuků a do statního, čemu nerozumím nepolezu, abych nenapáchal více škody jak užitku. :) Je zajímavé, že to prý Joskovi v OR jede.
    Dan

Gr4Sp toto olajkoval.
  9. alcapone

alcapone Pomocník strojvedoucího

Člen od:
    29 dub 2004
    Lokalita:
    Hlinné
    Jela jen 5tka, 2jka padala pokud si s ní nejel. Jako trafik to nevadilo. Poslal jsem opravu. Jinak to vesměs schazujou světla. Mě třeba nejde ani jedna zamračená, hlavně slovenské.

10. Dan J.

Dan J. Strojvedoucí

Člen od:
    25 črc 2006
    Lokalita:
    Ostrava, Hradec Králové
    Ahoj, takto nějak od některé z předminulých aktualizací dojíždějí traffic do stanice:
    Klasická trasa Bez zaškrtnutí stanice a WP s časem osjedzu 3XXXX, vlak dojíždí, jako by tahal k návěstidlu než mu skočí volno. Pokud dám zaškrtnutí stanice s časem, výsledek je stejný, traffic dojíždí k perónu jak posr... Tím jsou všechny aktivity... Poněvač nesedí časy příjezdů vlaků do stanic a vlak pokud dojede po čase odjezdu na WP stanicí projede, tak se posunuje i vydání Rekreačního vlaku, než se vyřeší tenhle problém.
    Jen s WP 3XXXX:

Bez WP jen se zaškrtnutím stanice (o ničem, vlak zastaví vždy uprostřed nástupiště):

Ahoj Josko.
    Tak už to jede, jen mi furt nesvíti barva na LVZ, pokud zmáčknu "V", jen se přehodí 40 na 120:
    380 LVZ.jpg
    Dan

11. RadstaR

RadstaR Cestující

Člen od:
    18 úno 2017
    Zkus uplne posledni build x3866, kde se opravuje spatna signalizace zastaveni ve stanicich.

12. alcapone

alcapone Pomocník strojvedoucího

Člen od:
    29 dub 2004
    Lokalita:
    Hlinné
    Červenou neukazuje, netuším proč. Jen někdy.

13. Dan J.

Dan J. Strojvedoucí

Člen od:
    25 črc 2006
    Lokalita:
    Ostrava, Hradec Králové
    Ten jsem aktualizoval hned ráno a doufal, že to danou situaci opraví a nic.

14. Dan J.

Dan J. Strojvedoucí

Člen od:
    25 črc 2006
    Lokalita:
    Ostrava, Hradec Králové
    Ahoj, takže po konzultaci, kdy jsem zjistil, že není chyba jen u mne, ten samý problém je i na jiných PC, traffic zastavuje ve stanicích opravdu dlouho. I chystaná aktivita Kiss Expersu, kdy mi Varsovia dojížděla do Bohumína načas v 13:40 teď před nástupištěm zpomalí a táhne se jak smrad, zastaví o minutu +/- později. Je jasné, že namísto aby traffic dojížděl s kratší zábrzdnou vzáleností, tak vývojáři OR zábrzdnou vzdálenost protáhli tak, že je opravdu nepřirozená, bylo by fajn, kdyby někdo na fórum OR, kdo jedná s vývojáři napsal a poslal tam třeba i odkazy na videa. Rozhodilo se co fungovalo docela dobře, Jinak jsou všechny aktivity v pytli, poněvač nebudou sedět časy traffic a ani nemá cenu v této chvíli nic tvořit, když se traffic chová tak nepřirozeně.
    Dan

15. Dan J.

Dan J. Strojvedoucí

Člen od:
    25 črc 2006
    Lokalita:
    Ostrava, Hradec Králové
    Před chvílí další aktualizace a opět nic, vypnuté nějaké kódy vlevo, traffic jede jak posranej dál. :(

16. Dan J.

Dan J. Strojvedoucí

Člen od:
    25 črc 2006
    Lokalita:
    Ostrava, Hradec Králové
    Ahoj, takže polsední aktualizace na které se traffic chový korektně je: X3862 aktualizace z 26.5.2017, pak už se traffic při dojezdu k perónu chová jako zpomalený film.

17. Dan J.

Dan J. Strojvedoucí

Člen od:
    25 črc 2006
    Lokalita:
    Ostrava, Hradec Králové
  18. RadstaR

RadstaR Cestující

Člen od:
    18 úno 2017
  19. Dan J.

Dan J. Strojvedoucí

Člen od:
    25 črc 2006
    Lokalita:
    Ostrava, Hradec Králové
    No, jsetli jsem to dobře přeložil, tak se jim zdálo, že traffic brzdil blbě, ano už i v předchozí verzi X3862 dojížděly vlaky docela pomalu, ale v rámci možností to šlo, to co udělali teď je naprosto fatální anitichování vlaků při jízdě do stanic, pokud nebudu brát, že vlak přijíždí s velkým předstihem a fíra prostě potahuje, aby dojel našas. :) Podle druhého příspěvku jsem pochopil, že se asi k chování brždění ve verzi X3862 vývojáři nevrátí, tak uvidímě jak to dopadne. Každopádně je teď zbytečné něco dalšího tvořit a pokud bych dnes vydal Rekreční vlak 1970 jela by aktivita korektně pouze do aktualizace X3862, takže čekám na další aktualizaci a pak se uvidí.
    Dan

20. RadstaR

RadstaR Cestující

Člen od:
    18 úno 2017
    Zkus x3868 : AI trains deceleration starts too early after x3863.

Sdílet tuto stránku