Projekt Open Rails

Dan J.

Strojvedoucí
Už jsem ti psal v SZ, prostě ti nestíhé noťas, nedělá to jen tobě. OR s tratí BP a 321 prostě s noťasy "bojuje". Buď pořádný herní noťas ve standartu roku 2017/18, nebo stolní PC.

Dan J.

Strojvedoucí
Spíš se tam odhalila chyba - nezobrazují se vagóny s použitím FreightAnim modelu. Pracuje se na opravě.
Tak sice vyšla oprava, já myslel, že je to tím, že nsetíhá OR, ale dělají to jen vozy s auty, jak od Čoudy, tak z TBP, které právě používají FreightAnim. Buď se jich polovina nezovrazí, nebo jsou v soupravě díry a musí se uložit a nahrát OR (vozy jak naložené, tak prázdné). Jiné vozy to nedělají a předtím jsem se u OR s něčím takovým nesetkal. Jde samozřejmě o MG poslední verzi.
vozy auta or.jpg

RED_Kyle

Začátečník
Ahoj , Pardon že to píšu sem ale nemáte někdo původní pack 749 od O. Janiše na jeho webu a na web archívu to nejde stáhnout. Pokud ano můžete ho prosím poslat.

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj, nevíte proč mi nechce OR vpustit traffic do stanice, i když mám v trase hráče blok WP? Kdysi to normálně fungovalo. Na trati 323 v Ostravici, kde nejsou žádná návěstidla, mi traffic vždy zastaví, dokonce kus před výhybkou.
Ostravice.jpg Ostravice2.jpg Ostravice3.jpg Ostravice4.jpg
Dan

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj.
Možná se to tu někde psalo, nevím, nenašel jsem. Nechápu, proč OR, když odklikávám hlášky, nebo rozpojuji vozy a jsem v tabulce, bere i ovládání myši v kabině, už několikrát se mi stalo, že jsem dal třeba rozpojit hadice a přidal jsem výkon na lokomotivě. :)

Dan J.

Strojvedoucí
Díííík jde mi o link do Read me, už se pomalu rýsuje dílko k vydání, ještě projde testem a jinými technickýmí záležitostmi, ale prakticky je hotovo se vším všudy.
plagat komplet.jpg

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj.
Už delší dobu a myslím, že jsem se tu i na to ptal, sleduji to, že třeba (dělá to ale i u jiných mašin):
ŽSSK 162.005-3 má maximálku 140 om(h.
- při startu v aktivitě je maximálka 140 km/h.
- ale při přestupu do traffic v aktivitě je maximálka mašiny pouze 108 km/h.
Nevíte co popřípadě upravit v eng? V aktivitě kdybych neměl vyrušenou nouzovku, prakticky stojím každou chvíli-

- při startu v aktivitě je maximálka 140 km/h.
- ale při přestupu do traffic v aktivitě je maximálka mašiny pouze 108 km/h.
Nevíte co popřípadě upravit v eng? V aktivitě kdybych neměl vyrušenou nouzovku, prakticky stojím každou chvíli-
Ahoj Dane, 75% ze 140 je 105. Nezkoušel jsi nastavit tomu trafficu výkon na 100%, jestli se to nezmění?

Nahoře