Projekt Open Rails

Dan J.

Strojvedoucí
No je to zvláštní, přes některé návěstidla jede traffic normálně a přes některé, jako by tam ta úprava nebyla. Na toto by musel kouknout někde, kdo té úpravě návěstidel rozumí.

OR by mohli vyriešiť ukladanie hry. Po uložení a znovu načítaní to zas blbne a vyhadzuje chyby. A viem si predstaviť ako niekto hra 10 hodinovú aktivitu a po 5 hodinách to úloži a vypne a potom keď chce znovu nahrať uloženú pozíciu tak vyhadzuje chybu.

Obidva práve blbnú. Uložiť to ide ale už načítať je problém vyhadzuje chybu:
fatal error has occured and Open rails cannot continue.

System.IO.EndOfStreamException:Unable to read beyond
the end of the stream.

Dan J.

Strojvedoucí
Tak jak jinak, než že se asi zase pánové v OR hrabali v zašktnutí stanic, v předposlední verzi OK, v poslední verzi, kde valím obraty přes Vysočany s Žábou mi nereguje stanice a to je úplně u jiného peónu, už 1. potíž nastala v Nymburku, kde mi nevzal odpočet a ve Velkém Zboží naskočil Nymburk. Takře buď Žabotlam nevyjde vůbec, nebo jedině pod předposlední verzí MG, kur... proč se musí vždy rozesrat co fungovalo a takové věci, jako nesrovnalosti s terénem, se neřeší vůbec...

Dan J.

Strojvedoucí
Novinka úplně k hovnu, teď jsem nad tím seděl a zjistil jsem o co go, takže:
- ve staré verzi, když jsi projížděl 2x stejný úsek, tak OR MG sice "neviděl" stanice na TM (modrá čára), ale když jsi zastavil, tak ji zabral a odpočítával.
- Nyní k nové verzi MG zde je video:

Jedna anomálie je trať BP, kde skočí z nepochopitelných důvodů 40ka, ale to mne netrápí. V aktivitě se jede Nymburk - Kolín, Kolín - Praha Masarykovo, pak zpět do Lysé, z Lysé zpět do Masarykova a pak zpět směr Nymburk (až Kutná Hora) Už v Nymburku na začátku, kdy vjíždím k perónu to dělá bordel stanici editor vidí, OR taky ale nezabere a ve Velkém Zboží se zatrhne Nymburk, ale hlavněm v případě bodu výš, kde stanice na TM nebyly a OR je po zastavení akceptoval, tak teď je ignoruje. Video je po 1. obratu na Masarykově, kdy přijedu od Nymburku, pak jedu zpět do Lysé. Stanice by mi tedy zabral až po 2 obratu z Lysé do Msarykova a pak do Kutné Hory, což je úplne k hovnu.

PROČ! Irenko PROČ!!!!! Proč se musí vrtat někdo v něčem, co fungovalo v pohodě a teď rzm... vše, všechny 2 až 3 průjezdy stejnou tratí jdou do kopru a v této verzi MG jsou všechny takovéto aktivity nefunkční. Proč raději třeba neopraví poziční zprávy, které OR zabírá jen před a za sebou na koleji (dosah) a to jen pokud není v cestě výhybka, pak už zprávu nezobrazí, i když hráč zastaví v dosahu metrů.

Jdu vyzkoušet tuhle:
http://www.elvastower.com/forums/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=90658
Nová verze už letěla do koše.

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj.
To je co za verze? Novější po té nefunkční? Pak zkusím. Teď testuji aktivitu a jsem skoro v polovině z 8 hod. jízdy. Testuji ji na té, co mám odkaz v příspěvku 1592. Jinak chlapi nestálo by za zvážení udělat pro ty verze MG (odkazy zvláštní vlákno, kde by se dávaly jen odkazy na stažení a pokec sem? Ať se to vždy někam nezakope do historie.

Jinak chlapi nestálo by za zvážení udělat pro ty verze MG (odkazy zvláštní vlákno, kde by se dávaly jen odkazy na stažení a pokec sem? Ať se to vždy někam nezakope do historie.
Tohle by chtělo zavést všude, kde se tu něco takového vyskytuje. Ne, že by se nedalo najít to, co člověk potřebuje, ale na druhou stranu znám fóra, kde se aktuální věci ke stažení dávají vždy do prvního příspěvku tématu. Člověk pak má jistotu, že vždy má tu nejaktuálnější verzi a ještě se zároveň nemusí prohrabávat příspěvky, kolikrát už k zcela jinému tématu. :) A mám za to, že zrovna zde, kde se ladí spousta engů třeba při přechodu z MSTS na OR, by tohle určitě našlo využití.

Neviem či tá MG 1.3 je zrovna spoľahlivá. Pri prezeraní informácii cez F5 skončí OR chybou.
Tady je chyba v lokalizaci s češtinou. Přepněte do EN a je to ok. Tato verze MG vychází z oficiální stabilní 1.3 verze OR XNA plus přidává některé fičury navíc.
@Dan J. - je zde jízdní řád v pořádku?

Nahoře