Projekt Open Rails

Tam píšou, že se to nemusí instalovat, tak jsem vyměnil jen obsah OR a už funguje poslední verze. Děkuji moc za radu a odkaz.
A to Monogame je co? Fakt tyto novinky jdou mimo mě. Já jsem rád, když si najdu chvilku a něco postavím v editoru.

Dan J.

Strojvedoucí
Takže padá po stisku kl. "F5" ( 4 pozice při Shift+F5 a pád) = zásadní problém, v angličtině je mi OR nanic.
Stanice se zdá reagují v klidu, takže jen ta čeština, odmítám jezdit v anglickém prostředí, jen tak pro zajímavost, kvůli absenci češtiny (titulků) jsem si nekoupil ani hru COD WW2, kde je tato hra distribuována pouze s polskými titulky. Tak by mne zajímalo za co nás c Evropě považují- Ale to jsme jinde. Pokud by jsi to Icik opravil, budu moc rád.

Dan J.

Strojvedoucí
Ještě dodám, že ta pozice pod F5 je zrovna nejdůležitěší, když odvěšuji vozy a potřebuji vědět, v jakém stavu mám soupravu.

Icik

Provozní technik
Udělal jsem build nejnovější verze MG OR X4330, kde by měly být všechny nové součásti funkční kromě rozšířeného scrollování HUD. Ten bude přidán až se opraví chyba s lokalizací v oficiálním buildu od vývojářů. https://uloz.to/!WIz1yqKHBbYK/mg-openrails-x4330-rar
Ten nový pohled pod SHIFT + 4 je taková fičůra, no nevím...
Dane neboj, je to česky. :)

Dodo

Posunovač
Problém je že keď som teraz zapol do Angličtiny tak po chvíli hrania mi padla hra s rovnakou chybou :/ takže ta verzia 1.3 nehrateľná pre mňa. Pretože klasické OR bez problémov ide v Češtine a aj staršia verzia OR MG 4222 v češtine ide. Idem skúsiť túto tvoju z uložto.

Dan J.

Strojvedoucí
Takže k OR:
vývojář MG vydal na Vánoce tuto vánoční verzi
Zdání klame, Nymburk to vzalo v pohodě ale úsek z Praha Masarykovo (Vysočany - Lysá nad Labem), který projíždím v aktivitě 2x ve stejném směru po stejné koleji už ne, stejná situace jako na videu o stránku zpět, takže tato verze je úplně k ničemu.
Zadáno je, prostě ani v jednu stanici nevem.
akt.jpg
Takže než se tohle vyřeší, vracím se k oné verzi pod příspěvkem 1592 a ukazuje se opět pravda s pořekadlem, že "hovno do kterého píchneš smrdí". Už jsem kousnul, že prakticky nejde jezdit přes půlnoc, ale tohle nekousnu. Tohle je dehonestace aktivit.

Dane, nebylo to podobné s MSTS Bin? Ladičové pracně ladili lokomotivy v trainsetu a pak vyšla nová verze, vše se jim rozhodilo a mohli ladit znovu.
Nebude tedy lepší, když vydáš aktivitu a k tomu odkaz, jako verzi OR na to musí mít?

Dan J.

Strojvedoucí
To ano, to udělám, ale jde o to, že se vracíš k nějaké staré verzi. Ta nová je BUG jako prase, pokud mi OR neakceptoval stanici v niž byl revers, to jsem pocchopil, to dělal i MSTS, ale když mi OR neakceptuje celou trasu se stanicemi, tak to je nanic a pokud se to nebude řešit, tak se na nový OR MG nabalí 3 prdele kosmetických vychytávek, ale podstatné věc s chybou tam zůstane. A jen tak mimochodem ta verze OR, znova házi BUGY s vagóny:
bug OR.jpg

Dan J.

Strojvedoucí
Mně po nahrání v pohodě, ale ta stará verze mi to tam neudělala ani jednou. Teď jedu test Žabotlamu pod verzí:
http://www.elvastower.com/forums/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=90658
Jestli to dojedu, tak pak půjde aktivita ven, Dnes jsem se dověděl jinou smutnou zprávu, na http://www.zelpage.cz/ se posunul rok výš v řazení vlaků a rok 2006, na nějž máme prakticky vše a dělal jsem hlavně na tento rok, šel prakticky do kopru, je tam, ale spousta osobáků je smazaná.

Dan J.

Strojvedoucí
Takže verze výš bez problémů, i když na TM stanice "nevidí", tak funguje odpočet. A v této aktivitě je fakt nutný, kvůli zpoždění, ketré se řídí nástupem mnoha cestujících.
Žába.jpg

Nahoře