Projekt Open Rails

Tam píšou, že se to nemusí instalovat, tak jsem vyměnil jen obsah OR a už funguje poslední verze. Děkuji moc za radu a odkaz.
A to Monogame je co? Fakt tyto novinky jdou mimo mě. Já jsem rád, když si najdu chvilku a něco postavím v editoru.

Dan J.

Strojvedoucí
Takže padá po stisku kl. "F5" ( 4 pozice při Shift+F5 a pád) = zásadní problém, v angličtině je mi OR nanic.
Stanice se zdá reagují v klidu, takže jen ta čeština, odmítám jezdit v anglickém prostředí, jen tak pro zajímavost, kvůli absenci češtiny (titulků) jsem si nekoupil ani hru COD WW2, kde je tato hra distribuována pouze s polskými titulky. Tak by mne zajímalo za co nás c Evropě považují- Ale to jsme jinde. Pokud by jsi to Icik opravil, budu moc rád.

Dan J.

Strojvedoucí
Ještě dodám, že ta pozice pod F5 je zrovna nejdůležitěší, když odvěšuji vozy a potřebuji vědět, v jakém stavu mám soupravu.

Dodo

Posunovač
Problém je že keď som teraz zapol do Angličtiny tak po chvíli hrania mi padla hra s rovnakou chybou :/ takže ta verzia 1.3 nehrateľná pre mňa. Pretože klasické OR bez problémov ide v Češtine a aj staršia verzia OR MG 4222 v češtine ide. Idem skúsiť túto tvoju z uložto.

Dan J.

Strojvedoucí
Takže k OR:
vývojář MG vydal na Vánoce tuto vánoční verzi
Zdání klame, Nymburk to vzalo v pohodě ale úsek z Praha Masarykovo (Vysočany - Lysá nad Labem), který projíždím v aktivitě 2x ve stejném směru po stejné koleji už ne, stejná situace jako na videu o stránku zpět, takže tato verze je úplně k ničemu.
Zadáno je, prostě ani v jednu stanici nevem.
akt.jpg
Takže než se tohle vyřeší, vracím se k oné verzi pod příspěvkem 1592 a ukazuje se opět pravda s pořekadlem, že "hovno do kterého píchneš smrdí". Už jsem kousnul, že prakticky nejde jezdit přes půlnoc, ale tohle nekousnu. Tohle je dehonestace aktivit.

Dane, nebylo to podobné s MSTS Bin? Ladičové pracně ladili lokomotivy v trainsetu a pak vyšla nová verze, vše se jim rozhodilo a mohli ladit znovu.
Nebude tedy lepší, když vydáš aktivitu a k tomu odkaz, jako verzi OR na to musí mít?

Dan J.

Strojvedoucí
To ano, to udělám, ale jde o to, že se vracíš k nějaké staré verzi. Ta nová je BUG jako prase, pokud mi OR neakceptoval stanici v niž byl revers, to jsem pocchopil, to dělal i MSTS, ale když mi OR neakceptuje celou trasu se stanicemi, tak to je nanic a pokud se to nebude řešit, tak se na nový OR MG nabalí 3 prdele kosmetických vychytávek, ale podstatné věc s chybou tam zůstane. A jen tak mimochodem ta verze OR, znova házi BUGY s vagóny:
bug OR.jpg

Dan J.

Strojvedoucí
Mně po nahrání v pohodě, ale ta stará verze mi to tam neudělala ani jednou. Teď jedu test Žabotlamu pod verzí:
http://www.elvastower.com/forums/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=90658
Jestli to dojedu, tak pak půjde aktivita ven, Dnes jsem se dověděl jinou smutnou zprávu, na http://www.zelpage.cz/ se posunul rok výš v řazení vlaků a rok 2006, na nějž máme prakticky vše a dělal jsem hlavně na tento rok, šel prakticky do kopru, je tam, ale spousta osobáků je smazaná.

Dan J.

Strojvedoucí
Takže verze výš bez problémů, i když na TM stanice "nevidí", tak funguje odpočet. A v této aktivitě je fakt nutný, kvůli zpoždění, ketré se řídí nástupem mnoha cestujících.
Žába.jpg

Nahoře