Downloady na demmsts.eu

duuso

Pomocník strojvedoucího
Nazdar všetci, rozhodol som sa založiť toto vlákno kvôli informáciám o novinkách a downloadoch na našom webe, nakoľko dnes som vydal obb_1014-005, ale nenašiel som žiadne vhodné vlákno kam to oznámiť, takže odteraz budú všetky informácie o našej stránke a jej obsahu publikované tu a tu sa k nim môžete aj prípadne /ale hlavne k veci/ vyjadrovať.
http://demmsts.eu/
 

duuso

Pomocník strojvedoucího
Dnešným dňom je na našom webe k downloadu repasovaná kabína pre rušne radu 770, skin zssk_770-021 a update všetkých Robových doposiaľ vydaných skinov.Ku kabíne toľko, že archív obsahuje aj engy na jednotlivé doposiaľ vydané skiny ktoré je potrebné použiť pre korektné fungovanie kabíny, s Nebulusom by sme chceli poďakovať Jirkovi Polákovi za skvelý základ a fotky animácií pre pomocné stanovište, ku skinu 770 021-4 - ďakujem Nebulusovi a Jozefovi Gulíkovi za poskytnutú fotodokumentáciu, no a k update Robových skinov len toľko, že ide o úpravu spriahadiel na jednotlivé, doposiaľ vydané Robove skiny, ak som niečo zabudol alebo pokazil - zainteresovaní prosím opravte ma.Príjemné jazdenie.
 

StrojvedouciDoBoha

Cestující
zdravím pánové, kabina vypadá skvěle, chtěl bych se zeptat ohledně stahování, ta rychlost je ubíjející(7kb/s), mám problém já u sebe nebo to má tak nastaveno váš server?
 

Hekl338

Hradlař
StrojvedouciDoBoha napsal:
zdravím pánové, kabina vypadá skvěle, chtěl bych se zeptat ohledně stahování, ta rychlost je ubíjející(7kb/s), mám problém já u sebe nebo to má tak nastaveno váš server?
Nekdy to dela i mne, ze ze slov. stranek to jde ukrutne pomalu. Cim to je, netusim. Nekdy mi jedou rychleji (cca 350kB/s). ;)
 

duuso

Pomocník strojvedoucího
Na toto Ti musí odpovedať admin-Dem, ja som len moderátor a toto teda fakt neviem ale ten archív cab770 je dosť veľký-38MB, kvôli variantným frontom.Ale ako tak čumím na web tak je tam dosť veľký traffic, takže možno nastala taká situácia ako pri zverejnení ŽSR130 len v menšom merítku.Treba byť trpezlivý.Mimochodom keď už hovoríme o rýchlostiach webov, tak všetko čo je ic.cz mi ide pri downloadoch dosť pomaly, neviem prečo.
 

StrojvedouciDoBoha

Cestující
mě na velikosti ani moc nezáleží, hlavně že to funguje a výborně to vypadá, teda zatím na obrázku :) ,až stáhnu vyzkouším, čmelák je moje nejoblíbenější vozidlo, nedávno jsem na netu objevil v antikvariátu dobový prospekt ČME-3 s širokým rozchodem a aut. spřáhlem, už se vyjímá v mé sbírce :)
 

Robo

Průvodčí
Prosím všetkých, ktorí ste si stiahli môj Cargo Eas, aby ste ho premenovali z tvaru zssk_Eas na tvar zscs_Eas_2
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Hekl338 napsal:
StrojvedouciDoBoha napsal:
zdravím pánové, kabina vypadá skvěle, chtěl bych se zeptat ohledně stahování, ta rychlost je ubíjející(7kb/s), mám problém já u sebe nebo to má tak nastaveno váš server?
Nekdy to dela i mne, ze ze slov. stranek to jde ukrutne pomalu. Cim to je, netusim. Nekdy mi jedou rychleji (cca 350kB/s). ;)
Měl jsem stejný problém. Stahování jsem vzdal, přece jen dvě hodiny v práci přesčas se mi být nechtělo. Raději si model nechám poslat k vánocům na nějakém médiu. :D
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
No povrzuju pomalost. Cab na čmeldu jsem ale stahnul celkem rychle, jenže jak jsem začal sosat čmeláky, tak 2kb/s a hotovo.
 

AirVolk

Skladník
Obmedzeny nie sme. Hovoril som prave teraz so spravcom servra. Takze mrkne na to a uvidime ci je problem u nas alebo u vaseho poskytovatela. Stava sa mi dost casto ze niektore stranky spomalia a neviem cim to je. Uvidime co na to spravca.
 

Miran

Moderátor
Správce
Příspěvky OT k vzhledu fóra jsem smazal, aby tu nevznikl zase nějaký FW.

Moderátor.
 

AirVolk

Skladník
Miran mohol by si prosim ta zmazat aj prispevky o rychlosti downloadu. Ani toto nekoresponduje s Duusovym zamerom. Aj pri trati ZSR130 sa uz o tom dost natlachalo.

p.s : a potom zmaz aj toto pls ;)
 

duuso

Pomocník strojvedoucího
Dnes v novinkách nájdete zssk_751-128 od Hekla a zssk_Daa-k od Roba a nakoniec update kabíny na 770.
 

Hekl338

Hradlař
Ako autor skinu 751 128 doplnim, ze sa jednalo o moj prvy skin, takze pripadne nedostatky prosim ospravedlnte. ;)
 

Robo

Průvodčí
duuso: Nejak si pozabudol v balíku Daa-ku na sd pre chovanie 80cm. To sd tam určite bolo ešte v dobe, keď som Ti Daa-k posielal prvýkrát.
 

duuso

Pomocník strojvedoucího
Dnešná aktualizácia webu obsahuje "oplieskanejšiu" verziu nákladného vozňa zssk_Eas a prešovskú lokomotívu 754 083-4, oba skiny sú Robovou prácou.Taktiež som aktualizoval aj nemecké, ruské a poľské odkazy.Na budúci víkend sa už snáď preveziete v novej štvorkovej kabíne.
 

Robo

Průvodčí
Ospravedlnte absenciu chovania 30 cm spriahla na 754 083. Behom večera tam bude doplnené.
 
Nahoře