Traktorové a jiné simulátory

Pikku

Vlakvedoucí
Trans-Siberian Railway Simulator

Otázka je, čehože je to vlastně simulátor. Simulátor pití alkoholu ve službě? Simulátor likvidace vlků v tajze? Simulátor opravy rozbitého stroje za jízdy? Simulátor pašování kontrabandu? Simulátor ulamování rampouchů? Video je skutečně zajímavé, možnosti ukazuje vpodstatě nekonečné. (Vlastně ne, možnosti jsou lemované blízkostí železniční trati.) Jsem na to zvědav tedy. Může to být hardcore jako Spintires, ale taky to může být něco jako „Goat Simulator“. :D
 

KimiR

Provozní technik
Jelikož je to se toto vlákno jmenuje traktorové a jiné simulátory, rád bych se zeptal zda někdo hraje i klasiku jako Open ttd či Simutrans.Obojí se dá hrát po multiplayeru.A při dnešních nových grafikách v Open TTD, už je to opravdu na jiné úrovni s CZTR paketem.S Regeditem jsme se tím bavili na Olešné docela dost .Byl by někdo ochotný hrát i po multiplayeru?
 
Tak, znova oživím toto vlákno. Tento krát hrou s názvom SIMT MHD. Pre tých, čo túto hru nepoznajú, ako už názov napovedá, v hre sa ocitnete vodičom MHD. K dispozícií je voľná verzia, ktorá obsahuje 3 autobusy, a dve autobusové linky. A predplatená zlatá verzia, kde sa vám odomknú električky, trolejbusy, a ďalšie autobusy. Malý náhľad do hry:

simt-15.jpg
Simt-myčka.jpg
dielne1.jpg
Stránky z hrou. Jedna nevýhoda je z môjho pohľadu, že sa dá hrať len z internetovým pripojením. Hra je stále vo vývoji.
 
Nahoře