Traktorové a jiné simulátory

CANDY

Posunovač
áách všetci tu táke super simulátory dávate :D ale niečo slovenske a dispečerske nikto asi nevie či také niečo existuje ??:) také niečo ako staničár ale slovesnké stanice :)

CANDY

Posunovač
hej hej to poznám to som všetko hral a aj to mám v počítači :) chcelo by to nejaku tu Žilinu alebo Blavu :D poprípade košice :D

Edie

Průvodčí
Řekl bych, že lepší než OMSi to nebude ani omylem, ani nepředpokládám reálné chování, ale také se na to těším :).

dem

Strojvedoucí
Omsi som nainstaloval a zase odinstaloval. Tak primitivne ovladanie volantu a pedalov az to bolo nehratelne. Takze dakujem pekne za taku blbosť.

OMSI je nula bodov, graficky to nieje žiadny extrém a pritom to nehorázne zaťažuje PC. Na mojom pol roka starom PC som nevedel vytiahnuť FPS viac ako 25 a celá hra bola nejaká neplynulá.

Já tady nestačím zírat, jaké Omsi :D :D :D
Pak kouknu o stranu vedle a jako by se někdo probudil ze zakletého spánku. Tentokrát to nebyl princ z pohádky, který políbil princeznu a zámek ožil, ale já vložil příspěvek se svým oblíbeným jiným simulátorem :D
Spalo se od 25. 6. 11 :D

dem

Strojvedoucí
Zbyňek neperli......A čo že sa spalo od 25.6 ? Medzi tým som OMSI vyskúšal a stačilo mi. Ten tvoj oblúbený sim nepoznám tak to nekomentujem. Ale ak to má na hovno driver na volant tak to ani nechcem poznať.

dem napsal:
Omsi som nainstaloval a zase odinstaloval. Tak primitivne ovladanie volantu a pedalov az to bolo nehratelne. Takze dakujem pekne za taku blbosť.
Skusal si to na klavesnici? Pretoze to bolo nastavovane pre klavesnicu zvlast, a na nej to frci ako dive.

dem

Strojvedoucí
A to je práve to čo nepotrebujem. Načo je mi taký sim autobusu ktorý budem jazdiť na klávesnicu ? Ano na klávesnici mi to išlo úplne v pohode, ale potom to nie je pre mňa sim. Načo mi je vymakaná fyzika a ja neviem čo všetko keď to musím ťukať na klávesnici ? To si zapnem F1 2010 a mám s toho lepší pôžitok...

Nahoře