Staničár

Martens

Strojvedoucí
Zvláštní - jde to i na některé ostatní cesty - spíš to vypadá, že je nějak divně závěrová tabulka a blokování vzájemně ohrožujících se cest - postavil jsem od Říkonina na 1 průjezd do Prosenic, ale ikdyž se zdánlivě neohrožují, tak mi to nedovolilo postavit vjezd od Dluhonic na kolej 16. Po rozpadu cesty z 1 koleje se pak postavila i ta další. ...... takže si nemyslím, že bys dělal chybu.

Ano... a ono je to tak i lepší, aspoň si hráč trochu procvičí kombinatoriku :p

Navíc Přerov je docela velký nádraží, takže je tam hromada variant, co kam poslat. V Brně stačilo poslat jeden vlak na špatnou kolej a další hodinu jsem to rovnal, abych se vrátil do plánované podoby...

CANDY

Posunovač
Tak Brno je sadomaso :D ale Přerov :D tieš je dosť na nervy :D Vojtík ešte otázka mám krásne plány z popisom aj všetkým na Bratislavu hlavnu stanicu stačí ak by niekto postavil kolajisko GVD urobím len stavba mi vobec nejde :) nedalo by sato nejako vybaviť ? :) materiali pošlem :)

Martens

Strojvedoucí
Stažený archiv k půchovu je komplet a je funkční. Možné problémy bych tipoval na dva :

1) Samotný Půchov nespustíš, ale potřebuješ k tomu vlastní simulátor JOPky - stanicar
2) Není tam žádný grafikon pro výběr? Ale vlaky mi to tam podle něčeho sází.....

CANDY

Posunovač
Spacir148: stiahol som to rozbalil vlozil som do stanicara/staice a ide ... takže bude problém u teba ... ku spusteniu potrebuješ Stanicara a verziu 2.2.8.8

CANDY

Posunovač
Zdravím a ked som už začal prosím chcem Vám ešte predstaviť nový web na ktorom som pracoval cca týžden aj niečo na tejto stránke budete moc stahovať aktivity k tratiam BP a 321 ktoré však ešte niesú na stránke. Ich tvorba sa ešte len začína a skúša. Ale taktieš nájdete aj stanice ku hre staničár. www.candy.cekuj.net/msts

Merlin: PRečo sa ten projekt zastavil ? veť sám vidíte kolko je záujemcou o Vašu prácu! dokonca boli aj sponzory ktorý by platili webove priestory. je to super projekt a ako sám vidíte stanice donho sa stále tvoria... maly by ste sa vrátiť k projektu a prekvapiť nás novými vecami ... najlepšie je sa nato všetko vykašlať ked je tak vela ludi na nom závislých ... S POZDRAVOM Candy!

Nahoře