Staničár

Martens

Strojvedoucí
Oprava - licenční ujednání je schováno v nenápadném souboru s typickým názvem pro licence stanicar_help.pdf v adresáři help. Merlin má pravdu - nelze šířit bez jeho souhlasu.

CANDY

Posunovač
Ja tieš, dík Edie :) a kedže si to odomkol tak kto chce nech si stiahne toto :) snád sa to bude páčiť. A ešte chcem upozorniť že na K-report je ku stiahnutiu nová verzia staničára. Ktorú sám Merlin zverejnil a zato mu opeť ďakujeme !

Delay

Signalista
Prosím, ako upravím dlžku už danej kolaje? počul som že sa to dá aj v poznámkovom bloku ale vobec netuším čo mám hladať ani nič.Ak má niekto skúsenosti nech ma navedie. Ďakujem

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, že či by bol niekto ochotný mi spraviť GVD do staníc, ktoré tvorím. išlo by o časť trate ŽSR 150, Konkrétne úsek Podhájska-Lok. Zatiaľ je postavený úsek Podhájska-Beša, ale pri čase, ktorý mám, tak to odhadujem na mesiac. Prosím SZ, ďakujem veľmi pekne.

Zdravím zahrá si niekto v piatok večer staničár po sieti ? cez hamachi poprípade ak má niekto pevnú IP ... ? Ak hej SZ a dohodneme sa poprípade si ma pridajte na skype : michal.hp

Nahoře