ActivityConverter

prolam

Provozní technik
Bercik napsal:
Po nahrání povozy MSTS od John Shepard, program nenačte kolejových vozidel, jak jsem pochopil, že je možné zvýšit limit kolejových vozidel ve hře. V tuto chvíli má Vlaková souprava má 3411 adresáře, tak to může být asi 15.000 soubory eng. a wag

Raději se na ten překladač vykašli. Není ti nic rozumět :)
 

Bercik

Začátečník
Kebarko napsal:
Program ma nastavene obmedzenia:
30 000 vozidiel v trainsete
5 000 vozidiel v aktivite
5 000 dvojic v databaze

ConBuilder vie spocitat pocet vozidiel v trainsete. Ak je to malo mozem to upravit.

Pro mě to je malo.
 

Kebarko

Provozní technik
Vytvoril som novú verziu programu ActivityConverter. Počet vozidiel už nie je obmedzený (len veľkosťou pamäte). Taktiež som pridal možnosť zámeny eng za wag a naopak, zobrazovanie informácií o vozidle a zopár ďalších drobností. Program je spustitelný v operačných systémoch Vista a vyššie (vyžaduje .NET 4.5).
Ak by sa vyskytli nejaké problémy napíšte.
 

Icik

Pomocník strojvedoucího
Ahoj, zkouším tvůj prográmek a po načtení trainsetu a po vybrání aktivity "Násled 66283" pro trať BP mi vyhodí hlášku viz obr. a nejede dál.
Co to je prosím za chybu nebo co jsem udělal špatně?

Dík za odpověď

77.jpg
 

Kebarko

Provozní technik
Túto aktivitu som skúsil otvoriť v programe a mne prešla bez chyby. Počas behu programu ActivityConverter sa vytvára súbor ActivityConverter.log. Tu program zapisuje činnosti, ktoré vykonáva. Pošli mi prosím ťa tento súbor na mail kebarko1@gmail.com, aby som bližšie vedel kde nastala chyba.
 

Bendík

Provozní technik
Čertužel hlásím stejný problém jako Icik u zhruba třetiny instalovaných aktivit.
 

Kebarko

Provozní technik
Na základe ohlasov som opravil chyby v programe. Na stiahnutie je nová verzia 3.1. Nezabudnite si ponechať súbor s databázou (db.xml).
 

Bendík

Provozní technik
Veliké díky za rychlou odezvu. Teď to šlape na jedničku. A moooc se mi líbí nové zpracování!! Perfektní práce Kebarko!!
 

Bendík

Provozní technik
Kebarko, ač nerad, hlásím opět problém.
Jedná se o trať ČR 310 po aktualizaci 4 a aktivitu od Šneka Os 13417/13416 Opava-Hlučín-Opava ( ke stažení u Poisona).
Tentokrát program hlásí "Posloupnost neobsahuje žádné prvky"
 

Icik

Pomocník strojvedoucího
Kebarko hlásím taky potíže u tratě 310. Opět to hlásí Posloupnost neobsahuje žádné prvky. Prosím koukni na to. Díky
 

Dodo

Signalista
Tá nová verzia je úžasná. Ďakujem ;) bez problémov....teda jeden bol...ale to bolo mojou chybou. V zložke Routes nesmú byť viac ako 2 zložky :) Mal som tam vytvorenú My route a tento program hlásil chybu, ale pozrel som sa do Activity Converter.log a chyba bola odstránená takže dík moc ešte raz :)
 

Kebarko

Provozní technik
Tá nová verzia je úžasná. Ďakujem ;) bez problémov....teda jeden bol...ale to bolo mojou chybou. V zložke Routes nesmú byť viac ako 2 zložky :) Mal som tam vytvorenú My route a tento program hlásil chybu, ale pozrel som sa do Activity Converter.log a chyba bola odstránená takže dík moc ešte raz :)
Nie je pravda, že v adresári Routes nesmú byť viac ako dva adresáre. Podmienkou je aby každý adresár bol "normálnou traťou". Pokiaľ vytvorím ručne adresár a tomu chýba podadresár activities tak už to je chyba - program padne.
Takúto chybu ošetrím aby program nepadal.
 

Dodo

Signalista
no tak to už ty vieš ty si tvorca mne to len nešlo lebo viď problém som napísal. Ale Díky :D
 
Nahoře