Dílna a modely Jaroslav Skůra

RE: Dílna a modely Jaroslav Skůra

Ty jo Jarouši já se s tim budu muset svezt i virtualně, v realu mi to už omrzelo a není na to čas, pač jich v Dc mám 7 ...., jsem zvědav na co mi to zdechne .... .
 
Zdravím, mám otázku. Když si rozbalím modely od pana Skůry, konkrétně 749 006 a 751 007, jak je možné, že druhý zmíněný model při překročení rychlosti zatahuje rychlobrzdu a první ne? Zkusil jsem si cvičně nakopírovat eng.006 do eng.007, ale i tak to problém neřeší.
 

Bendík

Provozní technik
Pánové, prosím o radu. Potřeboval bych loko ČD 380.005 ve verzi "mimo službu". Nevím, zda-li přímo p. Skůra by byl ochoten provést update? Nebo zda někdo jiný by mi pomohl a následně bych p. Skůru požádal o povolení distribuce s případnou aktivitou?
ps.: v podstatě jsem si úpravu provedl dle vzoru jiných el. loko sám, ale asi tomu úplně nerozumím... něco mi uniká. CB žádnou chybu nehlásí, takže přeznačení jsem (asi) zvládl, nicméně loko mi v simu neustále zvedá smetáky (a to nechci).
Předem děkuji za pomoc.

edit: umím vytvořit ms.wag a ms.sd,, ale nevím si rady s vytvořením ms.s

edit2: hledal jsem asi složitosti tam, kde nejsou. Kopii původního .s souboru jsem přejmenoval na ms.s ( ve složce s původním modelem mám tedy navíc ms.wag, ms.sd a ms.s a hle - ono to šlape). Tak snad jsem neprovedl nějakou kravinu?
 

Bendík

Provozní technik
Tak vše beru zpět, dílo se mi nepodařilo, smetáky se stále zvedají. Pomohl by mi tedy někdo s vytvořením korektní verze "mimo službu"? Prosím a předem děkuji.
 
Tak jsem to schválně zkusil a výsledek je:
124.jpg
Zmíněný první odkaz mě k cíli nedovede.
Je potřeba mít na paměti, že Google dává každému jiné výsledky. ;)
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Mě spíš zaujalo, že dotaz byl položen ve vláknu s Jardovými modely, takže tazatel musel minimálně vědět, kdo je autorem modelu. Ale je možné, že chtěl naladění tohoto modelu pro Open Rails. To už je to malinko složitější a vyžaduje to jistou zkušenost v detektivní práci a určité dovednosti při zacházení s výpočetní technikou. (I když, - s nadsázkou! - jediný ladič chování ORTS modelů je @Josef Vogeltanz.)

Pokud chtěl @Brejlovec755 ladění 124 pro ORTS, měl se asi zeptat jinak. ;)
 
Já nejsem ladič (už vůbec ne samojediný), já jsem pijan ... logo_PMH250.png

Ano, google dává různé výsledky. Záleží jak se člověk ptá. Například mě to ukáže rovněž jako první odkaz:
důkaz.jpg
 
Ano, google dává různé výsledky. Záleží jak se člověk ptá.
Já tam schválně zkopíroval to, co psal Lukyn-CZ. Ale o to tu nešlo. Google dává výsledky podle preferencí "každého soudruha". Prostě šmíruje a pak se snaží předkládat výsledky podle toho, co si myslí, že by mohlo pro dotyčného být relevantní. A je úplně jedno, jestli v tomto konkrétním případě zadám "124.601 Open Rails" nebo "Open Rails 124.601". Výsledek je u mě stejný.
 
Nahoře