Dílna a modely Jaroslav Skůra

RE: Dílna a modely Jaroslav Skůra

Ty jo Jarouši já se s tim budu muset svezt i virtualně, v realu mi to už omrzelo a není na to čas, pač jich v Dc mám 7 ...., jsem zvědav na co mi to zdechne .... .

Zdravím, mám otázku. Když si rozbalím modely od pana Skůry, konkrétně 749 006 a 751 007, jak je možné, že druhý zmíněný model při překročení rychlosti zatahuje rychlobrzdu a první ne? Zkusil jsem si cvičně nakopírovat eng.006 do eng.007, ale i tak to problém neřeší.

Pánové, prosím o radu. Potřeboval bych loko ČD 380.005 ve verzi "mimo službu". Nevím, zda-li přímo p. Skůra by byl ochoten provést update? Nebo zda někdo jiný by mi pomohl a následně bych p. Skůru požádal o povolení distribuce s případnou aktivitou?
ps.: v podstatě jsem si úpravu provedl dle vzoru jiných el. loko sám, ale asi tomu úplně nerozumím... něco mi uniká. CB žádnou chybu nehlásí, takže přeznačení jsem (asi) zvládl, nicméně loko mi v simu neustále zvedá smetáky (a to nechci).
Předem děkuji za pomoc.

edit: umím vytvořit ms.wag a ms.sd,, ale nevím si rady s vytvořením ms.s

edit2: hledal jsem asi složitosti tam, kde nejsou. Kopii původního .s souboru jsem přejmenoval na ms.s ( ve složce s původním modelem mám tedy navíc ms.wag, ms.sd a ms.s a hle - ono to šlape). Tak snad jsem neprovedl nějakou kravinu?

Tak vše beru zpět, dílo se mi nepodařilo, smetáky se stále zvedají. Pomohl by mi tedy někdo s vytvořením korektní verze "mimo službu"? Prosím a předem děkuji.

Nahoře