Aktivity Srandik32 (se značkou sr)

Dovolím si založit zde též vlákno k mým aktivitám.Podotknu jen,že vše co se týká železnice mám jen a pouze z veřejně dostupných informací.V životě jsem na dráze nepracoval,tak prosím o soucit;)
Proč teda něco takového dělám?Protože mě to prostě baví,toť vše.Děkuji za pochopení.

Rybkins

Cestující
Mohu se zeptat, jaké řazení jsi zvolil do aktivity Ex 143??
Momentálně nemám CD od 321-čky (a ani nevím, kde je!! :D), tak proto se ptám!!

Detail řazení mám na stránkách nebo je na Želpage,akorát hospoda je WRmz006 místo WR nebo WRm které jsou v reálu,jinak je to stejné.

Díky moc,až se červenám:colors: Zatím mám v plánu pokračovat,obzvlášť když vím že to není nadarmo.Časem bych rád navázal kontakt s někým kdo má reálné zkušenosti z provozu na dráze a doplnil ještě více zpráv a případně úkolů.;)

Martin111 napsal:
A na co se máme těšit . (Os,R ....)
R pro trať BP,zatím víc nemůžu říct,teprve plánuju;) Ale plánovaných zastávek bude 15,neplánovaných....uvidíme;)Jen musí být čas,teď ho mám jen o víkendech.

IL62

Cestující
V aktivitě Ex 143 Odra někde za Pardubkama se objeví hlašení: nelze najít SMS soubor:
...\...\MAV_Hangok\intercity\DZUG140.sms.
Přeskočit mi to nejde, TS se zasekne a musím resetovat. Co je to za zvuk a kam ho mám vložit?

IL62 napsal:
V aktivitě Ex 143 Odra někde za Pardubkama se objeví hlašení: nelze najít SMS soubor:
Přeskočit mi to nejde, TS se zasekne a musím resetovat. Co je to za zvuk a kam ho mám vložit?
To máš chybu v trainsetu.Směrování zvuků ve wag souboru některého vozu.Je třeba každé vozidlo stažené z netu ,po instalaci zkontrolovat.Přesněji stačí otevřít .wag nebo .eng soubor a zkontrolovat zda je cesta ke zvukům,případně ke kabině tak jak to má každý ve svém trainsetu.Takže se pokusím najít který konkrétní vůz to je,což bude chvíli trvat.:( Jo jinak ještě stáhni si program Convoi,a ten ti zkontroluje všechny vozidla,včetně směrování zvuků.

IL62

Cestující
Srandik32 napsal:
IL62 napsal:
To máš chybu v trainsetu.Směrování zvuků ve wag souboru některého vozu.Je třeba každé vozidlo stažené z netu ,po instalaci zkontrolovat.Přesněji stačí otevřít .wag nebo .eng soubor a zkontrolovat zda je cesta ke zvukům,případně ke kabině tak jak to má každý ve svém trainsetu.Takže se pokusím najít který konkrétní vůz to je,což bude chvíli trvat.:( Jo jinak ještě stáhni si program Convoi,a ten ti zkontroluje všechny vozidla,včetně směrování zvuků.
Stáhnu a děkuju. Ale pokud se ti podaří najít ten můj, budu rád.

Pavlík

Pomocník strojvedoucího
Zvuky stáhneš tady. Instaluj do Trainsetu. Ne do common.snd!

Pro začínající uživatele to může být jednodušší. Spusta vozů z cizích stránek používá tyto zvuky.

Stáhnu a děkuju. Ale pokud se ti podaří najít ten můj, budu rád.
Tak u mě asi chyba nebude,patrně si nahradil některé vozidlo svým a neměl si správné směrování.Co navrhuje Pavlik to sice vyřeší,nicméně lepší je mít jednotné směrování a naučit se zacházet se svým trainsetem.

alcapone

Pomocník strojvedoucího
IL62 napsal:
Proč resetovat, zmáčkni ENTER, minimálně 2* a simulátor se po pár sekundách zase rozjede. Nejlepe dělat to, že podržím enter tak dlouho, dokud se sim nerozjede.

F

FrantaVopička

Host
Tuhle aktivitu si nenechám ujít. Dnes jsem tím rychlíkem jel v reále, tak teď ještě v MSTS.:D

Ještě musím poděkovat Zdeňkovi (Meda) za rady ohledně předpisů a provozu na dráze

Naposled editoval moderátor:
Já na tu 868čku jen tak koukl a měl bych 1 připomínku. Tenhle rychlík přechází od vlaku r 900 praděd s příjezdem 9:38 v brně se přečísluje a vystřídají se strojvedoucí a valí se dál, takže v tomhle případě bych napsal, že z technických důvodů pojede náhradní souprava.

Nahoře