Aktivity Šnek

Vlákno ve fóru 'Aktivity + tvorba aktivit v MSTS' založil Šnek, 2 pro 2011.

1. papej

papej Pokladník

Člen od:
    9 kvě 2008
    Ahoj Šneku,

chci Ti poděkovat za aktivity „sne_r609“ a zejména za aktivitu „sne_r604“, která končí velmi překvapivým posunem.

Konečně jsem přeinstaloval W7 a teď dojíždím aktivity, které jsem nestačil jet. Mám ještě v záloze aktivitu „sne_os7822“, kterou mám odjetu z poloviny, ale po otočení vlaku jsem ji zapomněl uložit a tak ji musím jet znovu:).

2. Šnek

Šnek Vlakvedoucí

Člen od:
    31 srp 2005
    Lokalita:
    Zbůch
    R 614 Ústí n/L - Cheb jsem poupravil i pro OR. Kdo chce, může stahnout z Poisonovo stránek.

mervin toto olajkoval.
  3. Acatus

Acatus Cestující

Člen od:
    28 úno 2014
    Dotaz na Juniora: můžu se "dispečera" u OR mise 443 do Košic zeptat na důvod zastavení vlaku v Kysuckém N.M.? V liché skupině jsem tam nic neviděl, pro což bych nemohl projet s těžkým vlakem na volno a po první SK. Dotazem je tedy spíše, nežli rýpání do rozhodnutí dispečera, jestli se mi tam něco v misi nezobrazilo, či jak to tam máš pls?
    Píši sem, bo v sekci OR na to není vlákno. Díky. A.

4. Šnek

Šnek Vlakvedoucí

Člen od:
    31 srp 2005
    Lokalita:
    Zbůch
    To je jednoduché, staví tam podle jízdního řádu. příjezd 5,03 odjezd 5,04hodin.:)

5. Acatus

Acatus Cestující

Člen od:
    28 úno 2014
    Tak to je opravdu jednoduché:) Vyplesklý co OR všechno umí a neumí, resp. co mi zatím asi špatným nastavením nedělá správně, jsem to v podstatě projel:-/ Zatím se peru s vlakovou brzdou. Ta mi funguje dost suše.
    ....dlouho trvá zabrždění na 1bar a ten účinek (jak na mokru, než se zdrže chytí, až na to, že u mne se nějak nechytaj) a to odbržďování trefit rychlost, to je taky jak s ruskými ingoty. Vy co máte vyladěný trainset, vám to tahá a brzdí jako v MSTS? Resp. jestli jo, tak je to opravdu ve vyladění engů a wagů?

Sdílet tuto stránku