Flight Simulator (X)

dem

Strojvedoucí
A to ešte počkaj. Keď si budeš myslieť, že si aký suproví a že ako ti to ide a pripojíš sa von na sieť tak hneď pochopíš , že stále nič nevieš.....

A keď si už myslíš, že to vieš aj na sieti - prídeš do reálu a si na tom ešte horšie ako na začiatku :cool:

Edie

Průvodčí
Já bych se rád zeptal, na nějaké dostupné materiály, podle kterých bych se mohl přiblížit reálu a ne jen tak lítat nějak nahoru / nějak dolu. Předpokládám, že v CZ/SK toho asi moc nebude, že?

Hodně užitečných informací v češtině je i na těchto stránkách:

http://www.kolmanl.info/index.php?show=B737PMDG_FMC

Jo KimiRe, s A380 se lítá bezvadně, čím větší letadla, tím jsou lepší.
A do lesa jsem ho poslal jenom proto, že selhaly motory...
Přitom se mi to nestalo poprvé, hodně jsem při manévrování měnil výkon motorů a asi se pak na mě naštvaly a přešly do "Idle", takže jsem se mohl třeba stavět na hlavu a stejně nic nepomohlo, padal jsem jak kámen do lesa :D

KimiR

Provozní technik
Tak to pak záleží jak sis nastavil palivo a vzdálenost kterou letíš.já když se daří tak posílám A380 na střemhlav dolů :D pak když za to vemu tak se tomu uloměj křídla :D bo ty Géčka už to nevydržej.Můj zatím nejdelší let byl z Kualy lumpur do Prahy :D,ale neletěl jsem to s A380 :D ale stáhl jsem si Su-27 do toho :D a na 2300 km/h jsem ho valil :D.Přistání teda nic moc :D.Asi jsem odpálil hangár či řidící věž :D.já osobně více létám i Condor Soaring Simulators .Jn není nad to využívat proudů termiky,či svahu s větroněma.To je prostě nejkrásnější na celém létání.Lukáš

dem

Strojvedoucí
To mi chceš povedať že SU-27 je schopné uletieť túto vzdialenosť? Keď chceš trochu normálnejšie lietať tak fajku preč od možnosti unlimited fuel. To je pre deti.... :)

KimiR

Provozní technik
dem napsal:
To mi chceš povedať že SU-27 je schopné uletieť túto vzdialenosť? Keď chceš trochu normálnejšie lietať tak fajku preč od možnosti unlimited fuel. To je pre deti.... :)
s mezi přistáním,pro natankování to bylo.Já létám na reálnou spotřebu.

dem

Strojvedoucí
S Kuala Lumpur do Prahy s SU27 by ti nestačilo ani 3 medzipristátia. To éro má takú spotrebu........Tak buď ma vodíš za nos, alebo to lietadlo stojí za starú belú.....

V Kuala Lumpur budu co nevidět, už několik dní mám naplánovaný let z Dillí, přes Kuala Lumpur a Singapur do Sydney, akorát ještě nebyl čas ho uskutečnit :D
Nejdelší let jsem měl z Dubaje do Sydney, to jsem ještě letěl s defaultní 747 a palivo mi vyšlo jen tak tak, v Sydney už jsem přistával jenom na výpary :D
Kimire, víš co mě ale nejvíce na tom simulátoru vytáčí? To že dopředu nevíš, na kterou dráhu tě dispečer pošle. Do počítače si naprogramuješ, že budeš přistávat na dráze, která je ve tvém směru a dispečer ti kousek před letištěm řekne, že máš přistát úplně z opačné strany, to je na infarkt! :D
Nebo když ti dá povolení k přistání a ostatním letadlům přitom nezakáže používat tvoji přistávací dráhu, takže jsi pár metrů od prahu dráhy, před nosem ti tam vjede jiné letadlo a on tě rychle zase pošle zpátky do vzduchu :D
Jo chtělo by to nějaký MSFS BIN :D

dem

Strojvedoucí
Toto ti ošéfuje multiplayer. Tam to riadi človek a nie default program. A tam je to ešte lepšie. Kedykoľvek sa môže stať, že letisko bude uzavreté a ty budeš musieť divertnúť do záložného letiska.....(A s tým sú spojené na sieti potom aj predletové prípravy a plánovanie paliva....) Alebo ťa dá holdovať nad nejaký VOR podľa predpísaného holdingu....Vstup do holdingu je potom celkom pekný oriešok. Alebo dostaneš namiesto ILS priblíženia VOR DME priblíženie, alebo ešte lepšie NDB priblíženie......Zostupovú rovinu si sleduješ pekne sám....To sú perličky :) Tam je to o inom. Proste default let je síce v pohode, ale málo prekvapivý.....

Edie

Průvodčí
Martens, Prolam. Pánové díky, ale to není co jsem hledal. Představoval jsem si něco jako poslal Stavitelxx. Ale jinak děkuji ;).

dem

Strojvedoucí
Tak ono inak čím skôr tým lepšie. Offline sa aj tak nič nenaučíš :) Najskôr môžeš lietať nad ČR a SK. Tam ti stačí komunikácia v cz. No a potom pomaličky prejdeš na Anglinu a jedeš :)

Nahoře