Skiny Liadem, wincek007 a kraky470

liadem

Pokladník
RE: Liademovy Skiny

neznamsebe napsal:
Liadem : prosimtě na jaký model jsi dělal tenhle skin ?
na janisuv.jelikoz sem zacatecnik a chtel semm to udelat na tvuj tak mi nesly otevrit textury bohuzel jinak bych tio udelal na tvuj model

liadem napsal:
neznamsebe napsal:
na janisuv.jelikoz sem zacatecnik a chtel semm to udelat na tvuj tak mi nesly otevrit textury bohuzel jinak bych tio udelal na tvuj model
jelikoš jsou tex v DXT kompresi tak se otvírají jinak, ale stačilo napsat a mohl jsem ti upravit i mašinu páč počítám že od janiše se úpravy nedočkáš

liadem

Pokladník

neznamsebe napsal:
liadem napsal:
neznamsebe napsal:
jelikoš jsou tex v DXT kompresi tak se otvírají jinak, ale stačilo napsat a mohl jsem ti upravit i mašinu páč počítám že od janiše se úpravy nedočkáš
Tak ja to pokusim prendat textury na tvuj model.

Jo to můžeš , ale budeš muset celí textury rozebrat a znova skládat aby to pasovalo, sice jsem při tvorbě textur a mapování volil podobný postup a to ten že jsem použil tex z janišova modelu na můj model , ale je s tim hodně práce. jestli chceš textury v TGA tak si napiš - pošlu a co se úprav modelu týče tak udělej skin , pošli jej a pokud budu spokejen s prací tak ti udělám úpravu modelu tak jak budeš chtít. Ostatně to je také napsáno v readme mašiny. Moje icq je 399 717 407 , skype : jan.hajek2

liadem

Pokladník

Tak nyní skinuju CD B 716 v najbrtu.ještě je na tom hodně práce a hlavně alpha která mi moc nejde ale snad to zvládnu.Když to všechno pude dobře a dostanu povolení Vagon vydám
[Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: http://3x.cz/dm-GDT1.jpg

liadem

Pokladník

tak další muj projekt ktery bude snad veřejny je 163 066 čerstvě v najbrtu kterou sem měl tu možnost nafotit včera ve stanici ustí nad labem západ.snad se bude líbit
[Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: http://3x.cz/di-VCMO.jpg

Nahoře