Skiny Liadem, wincek007 a kraky470

Nechápu tvoji demenci v rýpaní do všeho, ale nevadí, aspoň jsem se po ránu zasmál
On zřejmě nedokáže pochopit psaný text, pokud chybí i jediné diakritické znaménko. To se lidem s nižším IQ stává. Naopak člověk průměrnym IQ dokáže plynule přečíst text, ikdyž jsou písmen zpřeházená. Ale o tom si může bobík nechat jen zdát... :D Jinak díky za parádní skin ;)

Bob evidentně nemá moc kamarádů v osobním životě, tudíž si zde dokazuje svoje ego tím, ze každého poučuje o pravopise. Ale můj názor je takový, ze takovýhle lidi jsou spíše ubohý, než nějaký “borci” co něco umí... Jeeee, já zapomněl nad Z udělat háček, to zase bude poučka tady...

bob57_cz

Učitel češtiny
obablbečcijstenaomylukamarádůtumámpřehršeltoalevydementícinetušítecotojenikdyneupozozňujinajednotlivéosamocenéopomenutíalevždykdyž jeevidentnížesejednáosystematicképrokazováníblbostiaztohoněcovytáhnujenvukázcemášsitenbreptposoběpřečístaopravitčasunatomášdost

Trochu odbočím od hoven, které tu Bobík vypouští. 754.049 je již ke stažení u Malarda a 754.086 již včera dostala stíny, tudíž v nejbližší době ke stažení :)

Nahoře