Multikon - Gordikon

Amazon

Posunovač
Mám dotaz ohledně multikonu, konkrétně Multi-3N, simulující řízení provozu na trati Libeň - Kolín.
http://softikon.wz.cz/multikon.htm

Jde o to co mám přesně dělat s tímto vlakem:

Rn 59523:460m, 80km/h, LIB-VEL/59523 KOL (23.21), *74910 (VEL-PEC, 0.02)/ *od 74914

Kdo to hrajete, poradíte? Předem díky moc :)

Čouda

Pomocník strojvedoucího
Čoveče to vypadá, že dojede do Velimi. Lokomotiva odstoupí a jede strojově do Peček v 0.02 a na vlak nastoupí lokomotiva od 74914, která pochopitelně přijede taky strojově. Zkus to a uvidíš, no ;)

dem

Strojvedoucí
Pokiaľ by ste tý čo používate 64x bitoví systém mali problém spustiť gordikon, tak ak máte záujem viem Vám pomerne ľahko pomôcť aby Vám to šlapalo.. Ak bude aáujem napíšem sem jednoduchý postup.

Kavka

Začátečník
dem: Já bych nějakou radu ocenil. Mám již delší dobu problém s multikonama, ale jen na velkém rozlišení. Na notebooku s rozlišením 1366x768 mi jede v pohodě, ale jakmile ho chci spustit na stolním počítači s rozlišením 1920x1200 tak se to nerozjede. Zkontroluje to soubory a pak skočí černá obrazovka a už se neděje nic. Jinak oba počítače jsou na win 7 64-bit.

dem

Strojvedoucí
Mne to nešlo vôbec. Tu som skôr myslel na riešenie pre tých, ktorím to nenabehne vôbec....Ale asi to pomôže aj tebe .....Stiahni si DOSbox ja mám verziu 0.74. Až ju budeš mať nainštalovanú poviem ti čo ďalej.

prolam

Provozní technik
Příjemný páteční večer. Mohu se zeptat co v Multi 3N znamená v infu o vlaku "... V BCE NTP"? V Readme jsem to nenašel. Díky moc a přeju hezký víkend.

Meda

Začátečník
Ahoj,
ve stanici Běchovice nácestná technická prohlídka. Vlak zde má po určitou dobu předepsaný pobyt.
Zdraví Zdeněk

Lou

Začátečník
Zdravím. Může mi někdo říct jak dostanu loko která se odpojila od vlaku do jiné stanice nebo do depa? Po posunovací cestě nejde navolit aby odjela do depa a po vlakové cestě nejede. Diky za radu. Lou

dem

Strojvedoucí
No to zaléži od toho či sa tam má odpojiť. Ak si odpojíš nejakú loko ktorá nemala byť odpojená tak ti zostane v stanici. Môžeš ju teoreticky privesiť na vlak s nákladnej skupiny, ktorí privezie dispečerka. Tá potrebuje preprah.

Pravé tlačítko a volba "ČIS", poté případně kliknout na příslušnou stanici. Mašina se změní na vlak do té stanice.
Je to v návodu na straně 10 (ale kdo by ho četl, že).

dem

Strojvedoucí
To je potom Multikon......V Gordikone je to inak. Nevieme vôbec čo hrá ten dotyčný a kde má ten problém. Neuviedol to...

dem

Strojvedoucí
To je možné, ale môže mať aj starší (čo podľa popisu problému zrejme teraz asi nemá) Je vždy lepšie napísať konkrétne čo hrám. Ja hrám stále ešte ten prví Bohumín a tam je to jednoduché jak facka.

Miran

Moderátor
Správce
A to je přesně to, co tady (nejen já, ale i další ) prosazujeme: Pokud se něco děje je potřeba popsat co a jak. Tedy v jakém programu, v jaké verzi a přesně popsat problém. Kecy o tom, že mi nějaký program vypsal hlášku kterou si nepamatuju jsou k ničemu. Ale tohle se tady začíná rozmáhat, a někteří tazatelé jsou si dokonce schopni stěžovat na to že jim nikdo neodpověděl.....

Lou

Začátečník
Jo díky. Bylo to pravým myšítkem a Čís´... ale kdo by četl návod... Měl jsem dříve starý Gordikon, tak sem se vyznal, ale teď v Softikonu je toho dost nového...

Nahoře