Modely Miran

Dan J.

Strojvedoucí
#21
U mne v aktivitě už vyrazily dávno, ale bohužel mi lehnul HDD, tedy data jsou zachráněna, ale nemohu udělat závěrečný test a čekám až dorazí nový disk, pak klon dat a "jazda pane gazda" :) :)
final montaz (2).jpg
Dan
 

E499_2002

Pomocník strojvedoucího
#23
Děkujeme, jsou moc hezké. Klobouk dolů za toho Žabáka. Textury, interiér... co to je za verzi modelu, že má jinou animaci dveří? :)
 
#25
Tak jsem si udělal pro sebe aktivitu z roku 2005 a to osobák z Prahy do Nymburka a Kolína, smekám klobouk před tvůrcem modelu i tvůrcem skinu. Je to paráda.
 

Mario

Cestující
#28
Ahoj všem.Potřeboval bych trošku poradit.Stáhl jsem si model patrové jednotky Bpjo (od Mirana) a chtěl bych ho používat v OR.Při sestavování soupravy v Conbuilderu mi ale první díl jednotky "A" hodí chybu "nesprávné spřáhlo".Ostatní díly chybu nehází.Když spustím soupravu ve hře,tak se první díl jednotky v soupravě nezobrazí a mezi lokomotivou a druhým dílem jednotky je mezera.V modelu jsem si samozřejmě přehodil soubory "wag" pro OR,které jsou přiloženy.Zkoušel jsem to i se soubory "wag",co jsou pro MSTS.Ty chybu spřáhla v Conbuilderu nehází,ale první vůz se ve hře stejně nezobrazuje.Můžete mi někdo poradit? :) Jinak děkuju předem
 

Dan J.

Strojvedoucí
#29
Ve verzi pro OR jsem měl chybu v odkazu na "s" soubor, posílal jsem Miranovi opravu, jestli to vyměnil nevím. Jinak si otevři wag soubor pro OR a přepiš na správný odkaz pro "s" soubor.
 
Nahoře