Kuchařské a žrací záležitosti členů tohoto fóra...

Pánové, včera večer jsem si dělal kabanátky a nenapadlo mě nic blbějšího, než si do nich přimíchat trochu rozmělněných tvarúžků.
No manželka by se se mnou určitě v tu chvíli rozvedla, jakej tady byl smrad (vůně), ale vřele doporučuji labužníkům!
Mirek

Naposled editoval moderátor:

Martens

Strojvedoucí
Jo, není nad experimenty a jednoduché pokusy .... takové tvarůžkové dekel třeba na obyčejnou vaječnou omeletu....ale stejně....nejlepší tvargle maju v Klimkovicach na Mexiku....dostaneš 2 krajíce chleba, k temu maslo, cibulu a pivko...sedneš na lavku, zaveliš hop.... a tvargle na ten chleba vylezu same .... a eště k temu zanotuju God save The Queen :D

Tohle vlakno se zrovna hodi.
Nemate nekdo nejaky dobry tip, kde se da v nedeli naobedvat pomer cena/kvalita bud v Bohumine blizko nadrazi (snidanoobed) nebo v Ostrave v okoli Nove Karoliny, abych pak to mel pobliz linky 81. A pak hura na znacku a podat maximalni vykon. Bude to celkem cvrkot. Tempo stale rychlejsi a dnes jsem myslel, ze zavarim smycec.

David Hájek

Pomocník strojvedoucího
Zbyněk Šemora napsal:
Tohle vlakno se zrovna hodi.
Nemate nekdo nejaky dobry tip, kde se da v nedeli naobedvat pomer cena/kvalita bud v Bohumine blizko nadrazi (snidanoobed)
...
Nazdar Zbyňku,
zkus toto ... http://bistro-datex.webnode.cz/ .

Web tvořila a v uvedeném lokále coby zaměstnankyně vaří paní, co jsem se jí kdysi narodil. ;) Přes víkendy má ale volno, takže kvalitu nedělní stravy nezaručuji. :oops:

David

Davide, diky za tip, ale to uz je opacny extrem. Kazdy den chodim kolem a kdyz tam vidim popijet pochybne existence, dekuji, me to staci, kdyz s podobnymi lidmi se mackam v tramvaji. A take pekne smrdi. Uvidim, jak se vyspim. Kdyz tak neco v Ostrave objevim. Nevim, jestli Plzenska u nadrazi v nedeli vari. Ale menicka v pracovni dny maji dobra.
Jinak jsem si naplnil in kartu vsemi jizdenkami od ctvrtka do pondeli a pruvodci dost dlouho cteckou patraji, ktera je zrovna aktualni. :)

Martens napsal:
Jo, není nad experimenty a jednoduché pokusy .... takové tvarůžkové dekel třeba na obyčejnou vaječnou omeletu....ale stejně....nejlepší tvargle maju v Klimkovicach na Mexiku....dostaneš 2 krajíce chleba, k temu maslo, cibulu a pivko...sedneš na lavku, zaveliš hop.... a tvargle na ten chleba vylezu same .... a eště k temu zanotuju God save The Queen :D
Na Mexiku už dávno tvargle nejsou to co kdysi bohužel. Pokud chceš skutečně špičkové tak po cestě na Mexiko se zastav ve Vřesině na křižovatce u zrcadla. Tam jsou excelentní.

Rádo se stalo a za kvalitu ručím. Na čepu je Ostravar 10 a 12. A pokud by jsi měl zájem tak pisni a na ty tvargle zajdu s tebou a můžem pokecat - mám to 15 minut bednou.

To, co tam chalani máte na pánvičce jsme na fotbale přejmenovali na proteinové tyčinky....pokud je tam kvalitní maso, tak je tam proteinu do halelujah...eště by to chtělo Jihomoravské müsli :D

Nahoře