Něco pro zasmátí

nebulus

Pomocník strojvedoucího
Na Slovensku samozrejme PJ označená byť musí. Výnimkou je stav že sa zavedie a nestihne sa ešte označiť. To ale môže trvať aj niekoľko mesiacov... :)

Tax

Moderátor
Správce
Muž so ženou sedia večer v posteli. Ona štrikuje a on si číta nejaký odborný časopis. Zrazu zdvihne hlavu a hovorí:
- Tu píšu, že človek je jediný druh, ktorého samice pri milovaní dosahujú orgazmus.
Žena sa na neho zahľadí, iskry v očiach, zvodný úsmev na perách a hovorí:
- Dokáž to!
Muž sa mierne zamračí, potom povie, že tak teda áno, zodvihne sa a odíde von, zatiaľ čo ona ostane zmätená sedieť na posteli a nevie, čo sa robí. Muž sa asi za polhodinu unavený a spotený vráti a hovorí:
- No, ani krava ,ani ovca orgazmus nedosahuje, ale u tej svini neviem. Tá kvičí skoro stále, tak to nerozoznám.

Tax

Moderátor
Správce
Lord si vyjde na hon a sluha mu privedie svorku chrtov a praje mu pekný lov. Lord odíde za kopec. Hneď nato počuť strieľanie a rev. Po chvíli sa lord vráti a sluha sa ho pýta:
„Aký bol lov?"
„Dobrý, veľmi vydarený, až na to, že mi došli chrty."

Dan J.

Strojvedoucí
Proč myslíš? Dneska kdo má nějakou národní hrdost a jasný názor je buď Komunista, Babišovec nebo nácek? Trefná kauza Ortel a Zlatá slavík, ze které se mi chce zvracet. Více se k tomu vyjdřovat nechci. Doufám jen, že se nedočkám, až u nás nastane demaokracie typu Francie a pouliční bitkam kde černé tlamy kopou do policajtů a ti jen přihlížejí a nebo se brání v rámci tamních demokratických zákonů, takže praticky nijak...

Nepatřím ani do jednoho z uvedených táborů, ani nemám jasný názor. Asi proto, že občas vystrčím hlavu z našeho zatuchlého rybníčku a vidím, že věci nejsou černobílé. A pokud většina lidí dospěje k názoru, že naše národní hrdost by měla být symbolizována vrahy, lháři a frustrovanými tupci....no tak si holt tu naší historii budeme muset zopakovat - s 50. léty, normalizací i ostnatými dráty.

Dan J.

Strojvedoucí
Ale ale... Normalizace a ostnaté dráty sem vůbec nepleť. Už mně sere, jak za všechno můžou komunisti. Proboha, komunisti tu byli 1948 - 1989, to jest 41 let. Polistopadová "demokracie" je zde od roku 1989 zatím do roku 2018, už skoro 19, to jest celkem 20 let, takže polovina období vlády KSČ v ČSSR. Copak slavné polistopadové vlády v naši zemi stihla? Zlikvidovat skoro celý průmysl v republice, doly, hutě, Škodovka je vlastně Volkswagen, Tatra ani nevím. Ve zkratce stihli to, co se nepovedlo ani během let 1938 - 1945 Hitlerovi. Všechna sídloště, kde bydlíte postavil bolševik a mimo jiné spousty staveb občané ČSSR v akcích Z, takže nikoliv jen komunisti, jaká bytová politoka je teď? Tak fakt nechápu kecy výš. Já jsem zažil oba režimy a docela dobře, takže upozoňuji, nejsem komunista, ale hned příklad k damokracii. Pokud tato strana nebyla zakázaná a obdržela výsledky ve volbách, mimochodem, demokratických, nezbývá než držet kušnu a respektovat volby. To samé s prezidentem republiky. Mám li jiný názor, mohu volit jinou osobu, ale nebudu se chovat jako prase k osobě hlavy státu, tohle je rozežhranost a maskování vychování řeznických psů za demoracií. Asi tak nějak...

Nahoře