Něco pro zasmátí

Plexi

Provozní technik
Žena: Pane, pijete pivo?

Muž: Ano

Žena: Kolik piv denně?

Muž: Tak asi 3 ...

Žena: Kolik platíte za pivo?

Muž: Kolem dvaceti pěti korun.

Žena: A jak dlouho pivo pijete?

Muž: Zhruba 30 roků .

Žena: Takže jedno pivo stojí 25 Kč, vypijete tři denně, to je měsíčně 2 250 Kč. Za jeden rok by to bylo přibližně 27 000 Kč, mám pravdu?

Muž: Asi ano.

Žena: Za 30 roků by to bylo více jak 810 000 Kč, pravda?

Muž: Je to možné.

Žena: Kdybyste ty peníze nepropil v pivu, ale uložil si je na úročený účet, mohl byste si za to teď koupit Ferrari!!!

Muž: Paní, pijete pivo?

Žena: Zásadně pivo nepiju!

Muž: A kde máte Ferrari???........

Pikku

Vlakvedoucí
Ford klub cz/sk:
Zdravím, jedu na dovolenou do Chorvatska, neví někdo, jaký vlak jezdí ze Zahřebu do ČR pravidelně? Děkuji.

BMW klub cz/sk :
čaje borcíí mám druhý bávo a u obouch je nalevo pod volantem páčka kerá má nějaký šipky na sobě a když ji posunu dolu tak slyším nějaký tokání a na budíkách bliká zelená šipka co to je??

Mazda klub cz/sk: Mazdar, koupil jsem si Mazdu 3 a po měsíci na ní není ani špetka rzi, co je špatně??

VW klub cz/sk: Hoši mám problém...mám Passata 1.9 TDI a po přezutí na zimáky mi spotřeba vzrostla ze 4,8 na 5,1, čím to může být, že se tak výrazně zvýšila spotřeba??

Subaru klub cz/sk: Zdarec, jel jsem s Foresterem na Mount Everest a vyjel jsem s ní jen do půlky, pak už to nešlo...po čem jít??

Ameriky cz/sk: Po nastartování mýho Cherokee mi palubák ukazuje na neutrál a na volnoběh spotřebu 8,6 není to nějak málo?

Lada klub cz/sk: Zdarova tovariši, dnes při -46°C můj Žigul nechytl na brnk ale měl prodlevu asi 4 sekundy, co by to mohlo bejt? Spasiba.

Honda club cz/sk: Ahoj, dnes jsem jel z Prahy do Liberce a na měrce je pořád dost oleje, není něco špatně?

Mercedes Benz klub cz/sk: Čaute, na mé W124 se objevil na levém blatníku malý puchýřek rzi, není to na rok 1989 a 630 000km brzy??

Toyota klub cz/sk: Zdarec, dnes mi mechanik řekl, že je potřeba vyměnit těsnění víka ventilů..není to na 580 000 km brzy? Corolla 1997 1.3.

Hyundai club cz/sk: Jsem pěkně vytočen!! Dnes mi kamarád ukazoval svůj Superb Combi a zjistil jsem, že má o něco větší kufr. Mám auto reklamovat, že mě oklamali a tvrdili mi, že i30 je nejlepší český kombík?

Nahoře