Něco pro zasmátí

Lukyn-CZ

Provozní technik
Mladá holky byla vyhozena z okna, pád přežila, pachatelé (Češi) ji následně ubili a ukopali... https://zpravy.aktualne.cz/regiony/...dili-z-okna-pak-ji-dobili/r~i:article:775501/
Čech zavraždil partnerku v Norsku:
https://www.idnes.cz/zpravy/zahrani...zena-cech-trest.A200225_100912_zahranicni_dtt
Kluk (Čech) zabil svouji partnerku:
https://taborsky.denik.cz/zlociny-a...ti-podezreleho-zadrzela-policie-20200213.html
Zhrzený Čech zabil 18ti letou holku, protože s nim nechtěla chodit:
https://www.idnes.cz/plzen/zpravy/v...-soud-rozsudek.A200122_140601_plzen-zpravy_vb
A tak dále, a tak dále..
Dane, tohle nechce nikdo! Jsou to tragedie a hrůzy. Ale je to bohužel součást tohoto světa. Vzpomeň třeba na Otylku Vranskou... Vraždy byly, jsou a bohužel budou a to napříč národama. V čem je podle tebe vražda spáchaná uprchlíkem horší než ta, spáchaná místnim? Dle mě žádný, obojí je tragedie...
Pokud máš nějakého kamaráda u PČR, popros ho, ať ti ukáže svodku třeba za měsíc... Budeš se divit kolik násilí páchají Češi na svých ženách.. ;)
Tohle Tvé strašení a vymývání mozku je naprosto hloupé a jediný dopad je ten, že přesně jak psal Zbynďa, zas nějakej pomatenec někde udělá "teroristický" útok, jen aby vyděsil i ostatní část obyvatelstva...

Dan J.

Strojvedoucí
Čau, hele fakt tady nechci politizovat, ale nechápu, co vás všechny tak strašně pohoršuje. Ale k tvoji otázce, je to jednoduché. Přečti si Korán a lecos pochopíš. Všichni "bezvěrci" jsou určeni k likvidaci. A mají vlastně povinnost rozpínat se po světe a šířit svoji víru. Už tohle je strašně nebezpečná věc. V jakékoliv fanatické víře, ale tahle víra opravdu demokratická nění a demokratickou společnost vnímá jako "prašivé psy a bězvěrce". Je strašně hodně případů teroristických útoků a vyrůstali v Evropě, což potom lidé, kteří toto maji vštěpované od mala ve své zemi, nemají vlastně ani žádné pracovní návyky. Tohle nikdy fungovat nebude. Ať si žijí ve své zemi (vlasti), dělají si tam své pořádky, ale ne zde s vnucováním svých poždadavků. Zkus si někde v Africe s ryze Muslimským etnikem postavit kostel a uvidíš ten fičák, zato "demokratická Evropa" zde dovoluje stavbu mešit a za chvili bych se nedivil, kdyby nad Německem, nebo Francií zněl hlas Imámů. Tohle bylo opravdu moje poslední politické zaměření na tomto fóru a že se chytnete takové píč... jako "Běží migrant k Táboru" mne opravdu spíš pobavilo, na některé věci cimprlich, ale přitom by jste vy mladší měli být cimprlich na daleko podstatnější věci kolem vás, právě třeba kvóty EU, pomalého poangličťování jazyka v zemi atd.... Já vám na nějaké "multikulty kokotiny seru", jsem Čech a jsem hrdý na to, že jsem Čech. V roce 1918 jsme se vymanili z Rakousko Uherska, tak se snažme, abychom se opět nestali součásti nějaké multizemě bez svých priorit a zájmů.

Dan J.

Strojvedoucí
Když je to blbý vtip, tak na něj nereaguj a hotovo. Já jsem možná debil, nebo jak jste mě tu nazvali a zasmál jsem se tomu pořádně. Hele vyserme se už NATO. Pojďme raději věnovat úsilí vláčkům....

Plexi

Provozní technik
Pár drobných, zcela nepodstatných dodatků, které si neodpustím:
- bílí křesťané mají mraky prohnilých organizací, samotná církev je prohnilá kvůli tomu, že potírá sexuální zneužívání. Ale proti tomu se "hrdí Češi" neohrazují tak hlasitě, protože to nejsou černí muslimští migranti. Každé náboženství má své prasárny. Židé popírali svůj podíl na smrti Krista, hinduisté pořád provozují zakázané a poměrně potupné, nespravedlivé a do 21. století zcela nevhodné rozdělení podle sociálních poměrů té dané skupiny.
- stejně, jako mají muslimové svůj Džihád (svatou válku ve jménu "zabíjení bezvěrců a šíření islámu"), bílí křesťané pořádali ve středověku křížové výpravy, které byly némlich to samé (ohněm a mečem šířili křesťanství). Obě strany si nemají co vyčítat.
- muslimové bývali relativně tolerantní vůči věřícím, které nepraktikovali islám. Důležité bylo, že vyznávali nějakého boha (protože tehdy byl bůh vše). Namířeni byli proti ateistům, to byli ti prašiví bezvěrci. (Tomuto jsem se před nějakou dobou okrajově věnoval ve své seminární práci o náboženství ve třeťáku.) Muslimové jsou tedy pošahaní ne kvůli podstatě své víry, ale kvůli tomu, jak se změnil středověk do téhle pošahané doby.
- Dan tady zmiňuje staré Rakousko. Občas si říkám, jestli tenkrát nebylo přece jenom líp. Politické strany nebyly, tudíž žádné "za to může Babiš, Kalousek, Havel, liberálové, sluníčkáři, komunisti".
- dále jak píše Lukyn, i obyčejní bílí křesťané zabíjejí. Třeba ten jehovista (dobře, nebyl tak úplně obyčejný) Roubal, co ve své usedlost na Šumavě vázal lidi do kozelce.
- kritici, zkuste se zamyslet nad tím, jestli z například z EU, kterou tak nesnášíte, nevzešlo něco dobrého. Sice poslední dobou padá prudce dolů (třeba v souvislosti s koronou), ale zkuste si představit, jak by to tady vypadalo bez poměrně štědrých dotací. Kolik se toho zrekonstruovalo, nakoupilo, opravilo.

Holt i v této digitální (a doufám, že stále ještě relativně svobodné) době na sobě neseme břemeno středověku. Část jich nese islámská a africká kultura, část jí podvědomě neseme všichni a část z ní se stále viditelně projevuje na inteligenci voličů SPD.
Jen to chce občas si zapojit souvislosti a nevěřit slepě různým povedeným dezinformačním nesmyslům, i když uznávám, rozlišit pravdu je v době internetu čím dál složitější.

A znovu opakuji že ne, ani já tady nechci migranty. Stačí mi tady ta banda z Přívoza.

Já bych na tohle téma takto nevtipkoval, protože kdyby došlo k ruční výměně názorů, tak proti těmto vycvičeným vojákům bychom neměli šanci. My jsme tady už hodně zlenivěli od té doby co zrušili základní vojenskou službu. A i tehdy jsme se na vojně smáli, že kdyby k něčemu došlo, tak pro neschopnost velení by jsme pro nepřítele nebyli překážkou.

Nahoře