Něco pro zasmátí

KimiR

Provozní technik
Mikulda: Proč se natahuješ zrovna kde je k nejvyšší místo s radiotelefonem :D ,se pak nediv že prcek jako ty to nedá :D

tomazo

Začátečník
Dnes jsem od kámošky obdržel mejlík, který mě fakt dostal "do kolen".

Do teď jsem si myslela, že hlášky chlápka, kterej přišel na veterinu s krabičkou, že k nim na balkón něco přiletělo a on by si to rád nechal, ale manželka nechce domů žádného cizího ptáka, aby něco nechytla a tak si ho nechal přijít prohlédnout a vytáhl krásně zbarveného samečka andulky.
Doktor ho shledal v pořádku, jen že by potřeboval upravit drápky. Řekl mu, ať ho pevně uchopí do ruky a .....v tom chlápkovi zazvonil mobil:
,,Teď nemůžu mluvit, jsem s ptákem u doktora......ne, nemám žádnou hnusnou nemoc...... ne se svým.....ne, blbče, jsem na veterině!!!!!!!!! DOKTORE, co je to za ptáka?! " Tenkrát jsem se smíchy málem počurala.

No a dnes přišla dáma, ale opravdová dáma, hezounká, navoněná, upravená, s přepravkou. Sedla si a do té
přepravky šeptala:,,Neboj se miláčku, doktor se na tebe podívá, drahoušku můj, určitě ti pomůže, neměj strach, ty moje zlatíčko.
" V tom zazvonil mobil a ona do něj opět šeptá:,,Jsem s číčou u doktora............ne s píčou,
s čičinou debile !!!!! Jsme na veterině. ", to zařvala. Nemohla jsem hejkat smíchy a mlátit hlavou do stolu, jen mi vytryskly slzy.
A paní povídá:,,To byl manžel, dement, ani si nevšiml, že jsme obě odešly."

CO K TOMU DODAT - TO SI NEVYMYSLÍŠ, TO JE ŽIVOT.....:)

Pawlik

Průvodčí
Jj, píča s číčou sedla do 3,5 t SUV svého dementa-živitele a vyrazila vstříc veterině bez použití blinkru a respektování přednosti zprava na přilehlé notoricky známé křižovatce za současného psaní SMS kamarádce a usrkávání kávy z termohrnku. :)

Nahoře