Piana, pianina, flétna a trsátka

Edie

Průvodčí
dem napsal:
To si v podstate môže spraviť každý sám. Na to netreba žiadneho správcu.....Nahradíš si všetko čo sa ti nepáči novšími vecami.....Premenuješ to tak ako to má byť aby to potom nejaká aktivita nehladala a basta Rozpakovať s súbor, prepísať textúry, premenovať textúry, skomprimovať s ko eng, wag prepísať spolu s sd...Na dlhé zimné večeri ako stvorené...
A já si myslel, že máš lepší práci na zimní večery než ladit trainset. Třeba hrát na nějaký ten hudební nástroj :D. I když aktivity asi nejezdíš ;).
 

dem

Strojvedoucí
RE: TRAINSET BP, připomínky, návrhy

Aktivity nejazdím, trainset mám chudý ako egyptské kravi po siedmich rokoch hladovania. To som skôr napísal názor na to, že správca trainsetu vlastne inými slovami znamená, človek čo si to odmaká za všetkých......A ono si to vlastne môže každý podľa svojej vôle vymeniť do sýtosti. Pri zachovaní značenia a názvoslovia to bude fungovať ďalej ako má... :)

p.s: Edie nekúpiš pianíno? Potom by som si vedel kúpiť klávesy :) A to by som konečne mohol dať zbohom MSTS aj 3dmaxu... :)
 

Edie

Průvodčí
RE: TRAINSET BP, připomínky, návrhy

Já si naopak myslím, že správce trainsetu je potřeba.

Jinak k tomu pianinu. Zrovna včera jsem jednou koupil :D, smůla. Ale byla by velká chyba, kdyby ses vybodl na MSTS potažmo 3Dmax. Ale jestli chceš, tak si ode mě můžeš koupit tu zobcovou flétnu :D. Skoro nová - Yamaha :).
 

Tom Kanka

Průvodčí
RE: TRAINSET BP, připomínky, návrhy

To: PepeQ
Pepo, nemáš náhodou po našem posledním setkáním moje trsátko? Měl jsem dva Dunlopy 73, jednoho 88 a tři 60. A teď mám jenom jednoho 73, dva 60, ale zase pět 88. Tak nevím. Navíc mi chybí na kapodastru taková ta gumička, a mám dvě foukačky v G, ale zase mi schází Bb. Ale jinak to byl skvělý večer, ne? :)
 

dem

Strojvedoucí
Edie nič v zlom, ale do príspevku 3 to ešte bolo v téme :) Tomove trsátko už nemalo s Trainsetom nič spoločné...
 

Pepa z Nuslí

Průvodčí
RE: TRAINSET BP, připomínky, návrhy

Edie napsal:
Jinak k tomu pianinu. Zrovna včera jsem jednou koupil :D, smůla.
Nepotřebuješ ho naladit?? Klidně ti ho přijedu naladit, jsem levnej :) jsem vyučen a mám na to papíry.
 

Pepa z Nuslí

Průvodčí
RE: TRAINSET BP, připomínky, návrhy

dem napsal:
Potom by som si vedel kúpiť klávesy :) A to by som konečne mohol dať zbohom MSTS aj 3dmaxu... :)
Milane, promiň ale tebe by byla věčná škoda :( i když, škoda je dobrého člověka. Ale co máš za značku pianina?? A které klávesy sis chtěl koupit? Já právě uvažuji taky nad koupí nových kláves, protože tyto co mám (CASIO) mě pěkně už zlobí. A to byly pro mě klávesy jak dělaný :D.

PS: A doufám že se na MSTS nevyflákneš.
 

dem

Strojvedoucí
Mám obyčajné pianino Petrof. Stav 100 percentný. Som ho kúpil ako nové od kamaráta s pod ruky..... A rozmýšlam nad Rolandom RD300 , alebo 700 staršej, alebo novšej rady......CASIO (dúfam,že sa na mňa nenahneváš) je kalkulačka pre deti. :)
 

mikulda

Průvodčí
Správce
RE: TRAINSET BP, připomínky, návrhy

Pepa z Nuslí napsal:
Nepotřebuješ ho naladit?? Klidně ti ho přijedu naladit, jsem levnej :) jsem vyučen a mám na to papíry.

Fakt? To si musím zapamatovat, až si jednou do nového bytu budu pořizovat svoje.
Kámoš má jedno nádherné v garáži a nedávno začal uvažovat, že mi ho prodá.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Pepo, na slezině jsme viděli, že jsi spíš pian než ladič :D
To byl jen vtip, vzpomněl jsem si na F. Holzmana v povídce Ukulele.
 

dem

Strojvedoucí
A nechcel by si? Strava pijatyka istená. Nejaký pokec o MSTS plusz nejaké darčeky s 3dmaxu ak bude mať čo. A k tomu nejakú malú zľavu? Porozmýšlaj.
 

Pepa z Nuslí

Průvodčí
Zbyněk Šemora napsal:
Pepo, na slezině jsme viděli, že jsi spíš pian než ladič :D
To byl jen vtip, vzpomněl jsem si na F. Holzmana v povídce Ukulele.
To je spíše ČOUDA :D
Ale je pravda, že Felixe Holzmanna je strašná škoda. BYl to skvělej člověk, budiž mu země lehká. A jinak u téhle povídky mě vždycky rozesměje jak tam říká přece že by kluka dal hrát kytaru a jestli že chce tak ho může dát hrát ukulele. A on to blbě pochopí, myslíc si, že to je nějakej pan Kulel. :D:D:D
 
Nahoře