Trať 323 Frýdlant nad Ostravicí - Ostrava

Plexi

Posunovač
Ahoj, bylo by prosím možné opravit následující věci?
- na přejezdu v O. Kunčičkách není mezi kolejemi a kolejnicemi nic, po čem by auta mohly přejíždět, mohl bys tam prosím doplnit aspoň nějaké betonové panely?
- při jízdě z O. Středu směrem na Kunčice je na vlečce do Vítkovic mezi stromy takové velké nic, mohl bys to prosím vyplnit aspoň nějakým backdropem ("stěnou")? V reálu je tam obrovská (bývalá) železárna a vypadá to ve hře trochu divně :) Kdyby nebylo nic vhodného, můžu tam zajít a nějakou tu texturu pro backdrop nafotit.
- na vlečce dolu v Paskově dodělat tu "zadní" část? Chtěl jsem tam dělat aktivitu, ale po zjištění, že jedna strana stanice je dodělaná a druhá je jen "louka" jsem si to rozmyslel...

Jinak díky za skvělé dílo. Příroda je dodělaná úplně skvěle a trať jsem si hodně oblíbil. :)
 
Nazdárek, prvně chcu pochválit za povedené dílko, moc se mi trať líbí. Našel sem chybičku, aneb Cerhenice se nastěhovaly do Čeladné Open Rails 2017-11-13 05-33-24.jpg
 
Ad chybějící kolej:

Omlouvám se ! Já to objevil v AE a protože tam nebyla žádná značka, myslel jsem že to mělo být průjezdné ....
Až při testu čerstvě dokončené Act jsem uviděl, že je to záměr.
 
Ahoj! Nemá, prosím, někdo k dispozici nákresné přehledy traťového svršku pro trať Valašské Meziříčí - Kojetín? Jde mi jen vlastně o kousek... aby trať nekončila hned za perony :). Od oka to moc protahovat nechci. Díky za případnou soukromou zprávu!
 

Dan J.

Strojvedoucí
V reálů je ze středu krásně vidět areál dolních Vítkovic (foto)... pravda. Kdyby někdo vytvořil panorama, budu za to jenom rád a s radostí osadím.
Něco takového jsem Jiříkovi navrhoval ať postaví v Aramově vedle šachty na trati DVK, osobně by mne zajímalo, jestli vůbec existuje model vysokých pecí pro tartě v MSTS, v panoramaě by to asi nevypadalo moc hezky. Vozidlo pro závodní dopravu k pecím by jsme v MSTS měli:
kokyla.jpg
 

E499_2002

Pomocník strojvedoucího
Existuje...

Existují i modely železáren, ale pořád je to nedostačující počet objektů, aby se z toho dala postavit trať. ;)

2.jpg
 
Do Havířova nemám v plánů stavět. Jestli mám něco v plánu v okolí Ostravy, je protáhnout trať z hlaváku na Svinov a spojit s Kunčicema.... no.. vlastně už je to kolejově skoro hotové :D. Priorita je ovšem Franštát - Valmez, kde už mám rozpracovaný terén. Teď si ale dávám od simulátoru na 2 měsíce pauzu. Budou se psát zápočty a hned potom následují zkoušky... obzvlášť taková statistika je pěkné svinstvo. o_Oo_O