Nákladní vozy od Pikka

Dan J.

Strojvedoucí
#45
Ahoj, na dvě chybky, názvu v 1. řádku wag. souboru zatím OK, ale jedna celá série nejede, chybí s. soubor: "31_54_CZ-CDC_6688_452-7", tím pádem nejde CZ-CDC vuz Falls 452, padne to s errorem.
 

Pikku

Vlakvedoucí
#46
Ahoj, na dvě chybky, názvu v 1. řádku wag. souboru zatím OK, ale jedna celá série nejede, chybí s. soubor: "31_54_CZ-CDC_6688_452-7", tím pádem nejde CZ-CDC vuz Falls 452, padne to s errorem.
Nainstaloval jsi to podle návodu k původnímu balíku Fallsů? Nový balík totiž obsahuje jen nové textury s modely, ale všechny .wag soubory. (Původní .wag a .sd byly pro MsTS, nově .sd soubory nejsou, .wag mají upravené rozměry a vlastnosti.) Asi jsem to zapomněl zdůraznit.
 

Pikku

Vlakvedoucí
#47
Balík Fallsů je venku. Stažený balík nakopírujte do adresáře k tomu původnímu (rel.II). Kdo chce funkčnost vozů v ORTS, dejte přepsat vše a smažte .sd soubory. Kdo chce funkčnost v MsTS, dejte při kopírování přeskočit vše a počkejte si až někdo naklonuje původní .wag a .sd i pro nové vozy. Modely jako takové by měly v MsTS fungovat, ale nemám kde to vyzkoušet. Předpokládám, že se sem tam vyskytne nějaká ta chybka, tak vozy vyzkoušejte a vše hlašte.
 

Venny

Provozní technik
#55
Pěkné vozy od Pikka, děkuji. ;)
Podle ohlasů je kompletace Falls a Faccs drobátko zašmodrchaná, takže "shrneme si to, mí důstojníci", jak říkal kapitán Exner ve známých detektivkách:
Falls: od Pikka stáhnout originální balíček vozů z kapitoly pod názvem Vagony Falls ČDC,AWT, ČMC (second release) o délce 21 MB. Nachází se v sekci Modely / Vagóny. Dále v sekci Skiny (Repainty) stáhnout rozšíření z kapitoly Sada nákladních vozů Falls / Wap... s úpravami pro použití v OR, délka 157,9 MB.
Obsah archívu rozbalit do originálního balíčku, přepsat původní WAG a umazat SD atd., jak bylo popsáno autorem.
Faccs: opět od Pikka stáhnout originální balíček z kapitoly jménem Vagony Faccs ČD, ČDC, Skanska, Viamont (second release) o inzerované délce 19 MB. Opět se nachází v sekci Modely / Vagóny. Dále stáhnout doplněk z kapitoly Nákladní vozy CZ Transportservis Beroun v několika variantách v délce 62 MB. Pokud jsem se dobře díval, v tomto případě je pro OR připraveno pouze rozšíření Faccs TS Beroun; WAGy originálního balení touto úpravou zatím neprošly. Další úpravy a ladění jiných verzí vozů Faccs pro OR se nachází na stránkách Josefa Vogeltanze.
Pozor! Stažené archívy nemají název shodný s názvem kapitoly!!!
Doplněk rozbalit do základního balíčku Faccs, a zpracovat dle pokynů autora.

Pikkku jistě promine, že mu zde sekunduji, ale snad to pomůže nejen našemu dorostu k bezproblémové orientaci ve stažených souborech, zprovoznění vagónů a především ušetří jeho čas pro jinou práci v prospěch MSTS / OR. :)
 

Venny

Provozní technik
#57
Zdravím Pikku! Lukynovy skiny jsem do toho nezatahoval úmyslně, protože mají 1/ pro OR zvláštní soubory v samostatné složce a ty jsou 2/ naladěny jinak, než podle postupů VŽD. Samozřejmě, Josef poskytl pokyny pro výrobu případných klonů vozidel stejné řady, ovšem obávám se, že tak chytrý telefon ještě nebyl vyvinut. :D Ovšem jestli někdo chce do balíku Falls zakomponovat i tyto skiny s odlišně definovaným chováním, budiž.
 
Nahoře