Trať Praha - Ostrava - Žilina - Košice - Cierna nad Tisou

Tahle aktualizace hezky ukazuje ten rozdíl mezi prací začínajícího tvůrce a zkušeného mazáka a přitom jsou to stejné ruce i stejná hlava. Pane Staviteli, krásná práce. Moc děkuji.

Děkuji za další aktualizaci a mám ještě návrh na úpravu rychlostí. Jedná se o úsek Most - Jirkov zast. kde je v MSTS nastaveno 80km/h a místy i 100km/h ale v reálu se téměř v celém úseku jezdí 120. Tato rychlost je ve směru od Jirkova za mostem přes vodu až po druhý oblouk před stanicí Most. Mezi stanicí Jirkov zast. a ten most přes vodu se jezdí 110km/h. V případě potřeby mohu poslat screeny z GPS měření při jízdě vlakem v tomto úseku. Děkuji za případnou reakci
Předpokládám, že ty rychlosti se tam upravovaly dodatečně, po modernizaci kolejiště, v Trati 321 ale žádné zmodernizované kolejiště není.

Karkule

Začátečník
Ono těch změn rychlostí bylo více - například 50 přes výhybky v Oldřichově, 40 přes výhybky v Teplicích na Bohosudovském zhlaví. :) Dále třeba v úseku Teplice v Čechách - Řetenice je 100 a také 100 platí i pro 1. TK mezi Teplicemi a Bohosudovem... :) Toto všechno je záležitost pár let zpět, toto nebylo za stavu tratě v MSTS :)

bob57_cz

Učitel češtiny
... 40 přes výhybky v Teplicích ...
... tahle omezení jsou snad dočasná do opravy trati. Dříve se tam jezdilo normálně plnou. Pro změnu zase bývala na 4 kolejné přeložce/navážce Kyjice 40 apod. Martin nestaví nejmodernější verzi, staví k určitému datu, které má zdokumentované. Taktéž Zbyněk nemá celé BP old ani new. Různé úseky jsou z různých dob. Buďte rádi za to, co vykonali a máte k dispozici. Superrealističtí nespokojenci si mohou vytvořit vlastní projekt.

Dobrý večer,
mám problém s tratí 321. Kvůli novým 75 aktivitám jsem si objednal DVD s aktualizací 29. Dneska vše nainstalováno dle přiložených instalačních pokynů až na Patch 1.7.081920, který již v počítači byl. Trainset z DVD nainstalován také. Vše do nových složek, nic jsem nemíchal s jinými tratěmi. Následně jsem nainstaloval balík aktivit číslo 4. Následovalo spuštění hry a chybové hlášky:
Bez názvu.jpg
Bez názvu2.jpg
dle řádku se jedná o světla -> konkrétně o řádek "Headlight (4)". Hlášky následují snad ke všem mašinám.
Prosím autora tratě nebo kohokoli jiného o pomoc zda nevíte co s tím nebo kde jsem udělal chybu.
Nová aktualizace z DVD všem běží v pořádku?
Předem děkuji

Aby vozidla fungovala, musí být nainstalován MSTS bin. Asi jste jej zapomněl odinstalovat a při nové instalaci trati jste si jej poškodil. V tomto případě stačí jen MSTS BIN odinstalovat a znovu nainstalovat.

bob57_cz

Učitel češtiny
Dneska vše nainstalováno dle přiložených instalačních pokynů až na Patch 1.7.081920, který již v počítači byl.
To je právě to, co jsi nenainstaloval a proto to hází tu chybu. Není to tu napsáno, ale předpokládám, že jsi instaloval celý msts. Pokud jen samotnou štrteku, tak nainstalovaný patch a jeho train.exe by neměly být změněné (-včetně jazykovách knihovel.dll-).

Nahoře