Trať Praha - Ostrava - Žilina - Košice - Cierna nad Tisou

Plexi

Provozní technik
Aha, a já nevím proč jsem si myslel, že v BP je to jenom z Nezamyslic přes Prostějov do Olomouce. Ale i tak by nemusel být špatný úsek aspoň do toho Kojetína.
Ale teď mě tak napadlo, že pravobřežní část tratě podél Labe by se celkem hodila. Tu v MSTS/OR nemáme, v BP končí kus za Lysou, ale 321 jede až do Děčína. Tam by se ty náklady jezdily.

KimiR

Provozní technik
Zdravím, klidně se můžete přijít podívat ke mě do počítače, uvidíte zde dvě věci, zaprvé, že od poslední aktualizace nepřibyl v trati ani pražec a zadruhé, že MSTS už nemám ani nainstalované...
Vzhledem ke spoustě důvodů je stavba Tratě 321 dlouhodobě pozastavena. (nechci říkat naždy, protože "nikdy neříkej nikdy", takže říkám dlouhodobě...)
Mějte se fajn, Martin.
Nj Martine,Dal jsi se na reálný život fíry.Čas žádný,v práci od rána do večera.Přijít utahanej domů.Jsi rád že máš den-2 dny volna abys nabral nějaké ty síly,a hurá do toho kolotoče znova.

Roumenis

Začátečník
Jak tady někdo řešil rychlostníky a tak, tak musím říci, že to, je to nejlehčí na dodělání a zvládl by to úplně každý sám. Pokud se bavíme třeba o úseku Cheb-Ústí n.L. tak na Youtube je spousta videí z tohoto úseku a upravit si rychlosníky dle reality je to nejlehčí. Stačí mít jenom podklady a není co řešit. Horší je to, když je či bude někde modernizovaná stanice apod. tady by už byly potřeba zručné ručičky na model. Já se takové věci naučit chtěl, ale nemám bohužel trpělivost, proto obdivuji tu neskutečnou práci Martina, Zbyňka a všech ostatních modelářů a stavitelů.

Nahoře