Trať Praha - Ostrava - Žilina - Košice - Cierna nad Tisou

Plexi

Signalista
Aha, a já nevím proč jsem si myslel, že v BP je to jenom z Nezamyslic přes Prostějov do Olomouce. Ale i tak by nemusel být špatný úsek aspoň do toho Kojetína.
Ale teď mě tak napadlo, že pravobřežní část tratě podél Labe by se celkem hodila. Tu v MSTS/OR nemáme, v BP končí kus za Lysou, ale 321 jede až do Děčína. Tam by se ty náklady jezdily.
 

KimiR

Provozní technik
Zdravím, klidně se můžete přijít podívat ke mě do počítače, uvidíte zde dvě věci, zaprvé, že od poslední aktualizace nepřibyl v trati ani pražec a zadruhé, že MSTS už nemám ani nainstalované...
Vzhledem ke spoustě důvodů je stavba Tratě 321 dlouhodobě pozastavena. (nechci říkat naždy, protože "nikdy neříkej nikdy", takže říkám dlouhodobě...)
Mějte se fajn, Martin.

Nj Martine,Dal jsi se na reálný život fíry.Čas žádný,v práci od rána do večera.Přijít utahanej domů.Jsi rád že máš den-2 dny volna abys nabral nějaké ty síly,a hurá do toho kolotoče znova.
 

Roumenis

Začátečník
Jak tady někdo řešil rychlostníky a tak, tak musím říci, že to, je to nejlehčí na dodělání a zvládl by to úplně každý sám. Pokud se bavíme třeba o úseku Cheb-Ústí n.L. tak na Youtube je spousta videí z tohoto úseku a upravit si rychlosníky dle reality je to nejlehčí. Stačí mít jenom podklady a není co řešit. Horší je to, když je či bude někde modernizovaná stanice apod. tady by už byly potřeba zručné ručičky na model. Já se takové věci naučit chtěl, ale nemám bohužel trpělivost, proto obdivuji tu neskutečnou práci Martina, Zbyňka a všech ostatních modelářů a stavitelů.
 

Marco Polo

Pokladník
Ahoj, chtěl bych vás kluci poprosit, kterým běhá 321 úplně vpoho, jestli by jste mi do SZ ( ať se tady nezapleveluje vlákno ) napsali konfiguraci svého stroje, případně rovnou typ.
Můj už začíná mít problémy, tak výhledově se chystám koupit nový.
Díkes, Marek
 

Andrej1

Začátečník
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či je ešte možné kúpiť si trať 321. Autorovi trate som písal e-mail minulý piatok, ale doteraz mi neodpísal.
 

popocatepetel

Začátečník
Dobrý deň prajem. Alebo skôr večer. Kedysi dávno sa tu riešilo niečo ohľadom pokračovania trate 321 z Púchova do Bratislavy až po koridorizácii úseku Púchov - Blava alebo Žilina - Blava v realite. Neviete niekto, prosím vás, či bude autor pokračovať aj smerom do Blavy? Vopred pekne ďakujem za odpoveď.
 

Fana Staněk

Hradlař
Tahle trať, Púchov - Blava, je odpískaná. Byla tam kolejově postavená, ovšem autor ji smazal. Řešil nějaké problémy ohledně dynamických kolejí a nedostávalo se mu jich, tak to musel zrušit. A kdoví, jaká vůbec bude budoucnost tohoto projektu. Autor nastoupil do služby jako mašinfíra a času se nedostává. A ve volném času má jistě jiné priority, než zase dělat na dráze. Leda by změnil zaměstnání a nebo šel do důchodu. Nechci ale mluvit za něj, a už vůbec ne si dělat legraci. Tenhle skvělý projekt žádná legrace není.
 

popocatepetel

Začátečník
Tahle trať, Púchov - Blava, je odpískaná. Byla tam kolejově postavená, ovšem autor ji smazal. Řešil nějaké problémy ohledně dynamických kolejí a nedostávalo se mu jich, tak to musel zrušit. A kdoví, jaká vůbec bude budoucnost tohoto projektu. Autor nastoupil do služby jako mašinfíra a času se nedostává. A ve volném času má jistě jiné priority, než zase dělat na dráze. Leda by změnil zaměstnání a nebo šel do důchodu. Nechci ale mluvit za něj, a už vůbec ne si dělat legraci. Tenhle skvělý projekt žádná legrace není.
Už som aj zabudol, že s tým mal problémy. Len som si pamätal, že chcel na Blavu pokračovať až po dokončení koridoru. Tak to je pravda. Sú oveľa dôležitejšie veci ako hra. Už tak je to dosť super projekt. Navyše sa čudujem, že sa tejto hre stále niekto venuje, keď uvážime, kedy vznikla a vlastne je len jedna verzia MSTS. A nebyť autora Binu, tak už je to asi dávno tam. Každopádne klobúk dole pred každým autorom nejakého addonu.
 
Nahoře