Trať Bratislava - Brno - Č.Třebová - Kolín - Praha

Vlákno ve fóru 'Tratě pro MSTS' založil Miran, 30 dub 2013.

1. Zbyněk Šemora

Zbyněk Šemora Strojvedoucí

Člen od:
    21 bře 2004
    Lokalita:
    Hustopeče
    Jihlavu? Existuje model nádraží? :D
    Pak by to stálo za pokus. Terén jsem tam kdysi dávno dogeneroval. Tedy jsem o tom i přemýšlel. :D

MERIDIAN a Francek toto olajkovali.
  2. Klokan 35

Klokan 35 Posunovač

Člen od:
    19 kvě 2009
    Lokalita:
    Kutná Hora
    V trati 240 Jihlava - Brno, model nádraží je.

3. pepeQ-2

pepeQ-2 Pokladník

Člen od:
    5 lis 2008
    Lokalita:
    Praha
    Ad Klokan 35
    .... a dokonce i s trolejbusem - snad je to Škoda 14Tr ...... :)

4. MERIDIAN

MERIDIAN Cestující

Člen od:
    6 zář 2012
    Lokalita:
    Č.Budějovice
    V trati 240 je nejen staniční budova,ale v jižní půlce nádraží jsou originální objekty možná všech budov lemující tuto stanici.

pepeQ-2 toto olajkoval.
  5. Klokan 35

Klokan 35 Posunovač

Člen od:
    19 kvě 2009
    Lokalita:
    Kutná Hora
    Máte pravdu je to tak, večer jsem na to koukal :D:D:D

6. Jan Šitina

Jan Šitina Cestující

Člen od:
    20 srp 2015
    Já bych byl pro dostavět trať směrem z Jaroměře na Trutnov ačkoli to již někdo staví, ale 50 km trati by stál spojit za to s touto tratí :D. Jen bude asi pro kočku že nejsou objekty.

7. Pepa z Nuslí

Pepa z Nuslí Průvodčí

Člen od:
    2 črc 2008
    Lokalita:
    Praha
    No spíše bych se přikláněl k té Jihlavě, když je to kousek. A přimlouval bych se ke zkrášlení okolí tratě 231, možná jsme to zde probírali, ohledně dostavby nákladového nádraží Nymburk.

pepeQ-2 toto olajkoval.
  8. Zbyněk Šemora

Člen od:
    21 bře 2004
    Lokalita:
    Hustopeče
    Přát si můžete, ale to je asi tak vše, co s tím můžete dělat. Tedy pokud nejste šikovní modeláři. :D
    Ale že já takto polemizoval :D Na slezině se toho chytil Deterio a že trať do Jihlavy musím postavit postaru bez autobloku :D A já už měl z něj takovou hlavu. :D Vždyť já teď nic nechci stavět nového. Ale dokončovat, co zůstalo bez zástavby. A pak se uvidí.

Jan Šitina, krejca a Deterio toto olajkovali.
  9. poison

poison Pomocník strojvedoucího

Člen od:
    6 črc 2004
    Lokalita:
    ČB
    Z Deteria má člověk velkou hlavu jen z toho, že s nim jede tramvají.

KimiR, nebulus, Deterio a 3 dalších toto olajkovali.
  10. Zbyněk Šemora

Člen od:
    21 bře 2004
    Lokalita:
    Hustopeče
    Na aktualizaci je asi nejhorší vše otestovat a dát dohromady, aby vše fungovalo. Včera odpoledne jsem začal, myslel jsem, že je vše OK, ale asi po hodině test vyhodil několik souborů co chybí. (myslel jsem, že to mám už vše OK) Takže dnes ráno znovu a našlo to ještě jeden chybějící objekt, tak zase znovu a ještě to testuje. Instalačku mám už přechroustanou, ale pokud test nebude OK, tak mohu zase dělat vše od začátku.
    Ale pro ty, kteří v MSTS nejezdí, ale jen OR, dal jsem do průvodce v instalátoru k zatržítkám poznámky, co je jen pro MSTS, tedy aby si to někdo, kdo MSTS nemá zbytečně neinstaloval.

11. Zbyněk Šemora

Člen od:
    21 bře 2004
    Lokalita:
    Hustopeče
    Konečně je vše OK. :D (instalačka BP91) DVD pro ty, co už se těší se právě vypalují. :D Aktualizace ke stažení je vlastně také skoro hotová, protože z ní vyrábím novou verzi aktualizováním verze předchozí. Takto minimalizuji zbytečná kopírování sem tam, kdy se mi v minulosti poškodily některé textury. Tedy vydání brání už jen opět kosmetické úpravy.
    Takže ne, aby si pak někdo stěžoval, že mu něco chybí. :D Obrázek níže je aktualizace na obsah DVD BP90.

Jinak Deterio slíbil, že do vánoc dokončí finál Ostravy hl.n. Sice nádraží v této aktualizaci je už celé, ale má být ještě vymakanější. Pak bych třeba vydal i nějakou dílčí aktualizaci, jak jsem mu slíbil. Jenomže na druhou stranu nevíme, na které vánoce to Deterio dokončí. :D
    Jinak dobrá zpráva pro Baníkovce, Deterio v Bratislavě na slezině odstranil z ostravského mostu bilboard "Kometa Brno". :D

bp91.JPG

12. bob57_cz

bob57_cz Pomocník strojvedoucího

Člen od:
    6 srp 2005
    Takže si budu konečně moci koupit nové medium a staré zálohy vyházet. ;)

13. Zbyněk Šemora

Člen od:
    21 bře 2004
    Lokalita:
    Hustopeče
    Aktualizaci BP91 už můžete stahovat. Připomínkujte zde, chyby hlaste do příslušného vlákna. Doufám, že žádné nebudou. :D

Gr4Sp, Icik, pepeQ-2 a 8 dalších toto olajkovali.
  14. mervin

mervin Začátečník

Člen od:
    28 led 2014
    Velké díky!

15. m61

m61 Cestující

Člen od:
    12 bře 2009
    Lokalita:
    Białobrzegi
    Dziękujemy !

Nezamyslice.jpg Bedihost.jpg TratBP_Prostejov.jpg Vrbatky.jpg Blatec.jpg Olomouc-Nove Sady.jpg

Gr4Sp, slanour a mmouka toto olajkovali.
  16. Mario

Mario Cestující

Člen od:
    8 led 2010
    Lokalita:
    Beroun
    Zbyňku,díky moc za další nádhernou aktualizaci

17. kukler234

kukler234 Začátečník

Člen od:
    25 říj 2017
    Díky moc, hodně zdaru při další práci, je to úžasné...:);)

18. 749264

749264 Začátečník

Člen od:
    10 srp 2017
    Zbyňku, parádní práce :) V nejbližších dnech začnu na novém úseku tvořit aktivitu :) Jinak... nemáš podklady pro trať Praha - Ústí n/L. postaru? Před modernizací? Byla by to pecka! :)

19. Zbyněk Šemora

Člen od:
    21 bře 2004
    Lokalita:
    Hustopeče
    Jsem rád, že se Vám líbí a vše funguje. :) Děkuji za zpětnou vazbu. :D
    Kdepak, žádné historické podklady nemám. Pamatuji si, že jsem chtěl některé úseky chytit ještě postaru a opravdu to nešlo, tak tam máte koridor. Také to jsou koleje a alespoň je to pestřejší. Mě osobně to nevadí. Čestná výjimka je trať Praha - Tábor. Dostal jsem původní plány i s dokumentací a tenkrát ještě nebylo vše zbořeno. Deterio většinu nádražích nafotil, tedy máme i dávno zrušené budovy. Jen je škoda, že nejsou všechny, včetně nádraží Tábor, kam by se hodilo nějaké budovy doplnit. Brzda tenkrát měl snahu to tam dofotit, ale byl z nádraží vykázán. :D Neměl potřebnou bumášku. :D
    Buďte rádi za to, co je.

Jan Šitina a robo stavitel 2010 toto olajkovali.
  20. pepeQ-2

pepeQ-2 Pokladník

Člen od:
    5 lis 2008
    Lokalita:
    Praha
    Zbyňku, díky moc za velmi pěknou Aktualizaci tratě. Prostějov je super + extra + ef-ef !
    A co se týká trati na Tábor - patří k mým nejoblíbenějším úsekům. Úsek do Benešova "hobluji" s žabotlamičkou nebo s E469.3 velmi často navzdory tomu, že nestíhám jízdní doby dle SJŘ 1974 i 1979 ...... :)
    Tento úsek jsem si zkusil projet i v prg RW, ale vzdal jsem to, neboť jako rodilý pražan jsem brzy za Vršovicemi přestal rozumět tomu, kde se vlastně nacházím ....
    Díky, čest a slává Tvojí BP !

Sdílet tuto stránku