Trať Bratislava - Brno - Č.Třebová - Kolín - Praha

Jojo. To je fakt moc složité. :D To je opravdu jednodušší poslat trať, jak jsem to dělal všem modelářům. Ale tady se opravdu jedná hlavně o tu nádražní budovu. Jen perony vzhled nespasí. Uživatel by ve hře nepoznal rozdíl. Tam je to navíc složitější, asi by to musel někdo nafotit. Jedná se i o podchod, zdi kolem a podklad kolejí. Pak by to za to už stálo i bez budovy.

Na aktualizace se neptejte. Opravdu v těchto vedrech se nic dělat nedá. Díky stavebním úpravám ani nebyl čas zkontrolovat, které trasy v aktivitách jsem si potrhal. Snad po prázdninách bude víc času to dát dohromady a do vánoc se budu snažit to vydat. Dan mi stejně ještě pošle mnoho připomínek. :D Ale tentokrát to bude opravdu jen aktualizace. Tedy nic nového, kromě ranžíru v Nymburce a dost dodělávek všude možně. Těch restíků je opravdu hodně.

O víkendu jsem trochu zastavěl a zalesnil Čelákovice, něco ve Mstěticích. A samozřejmě trochu víc vegetace kolem celé trati. Už zbývá jen kousek do Počernic. Tak snad to před vánocemi konečně vydám. Ale je fakt, že úsek přes Lysou jsem měl na zástavbu a vegetaci nejchudší. Ale tenkrát nebylo tolik podkladů jako současně a člověk objevuje hodně nepřesností v terénu a pak se vše hodně špatně opravuje. Horní Počernice jsou pro mě noční můra. Tam jsem se zasekl a nevěděl kudy dál. Tak jsem to zkusil z druhé strany a konečně se to trochu hlo. :D

810celakovice1.JPG 810celakovice2.JPG 810celakovice3.JPG 810mstetice1.JPG 810skaly.JPG

Praha Horní Počernice má už z poloviny okolí jakš takš koukatelné, ještě zbývá dostavět fabriky od výpravní budovy směrem na kopec. Danovi jsem tam doplnil i nějaké vlečky. Ale i tak, podle šablon kolejí a silničních dílů se lépe osazuje zástavba s vegetací. Do měsíce bych vše mohl mít tak nějak vydáníschopné. Vylepšovat se sice dá stále něco do nekonečna, ale to bych aktualizaci asi nevydal nikdy. :D

2210horpoco1.JPG 2210horpoco5.JPG 2210horpoco2.JPG 2210horpoco3.JPG 2210horpoco4.JPG

Nahoře