Zářijová Praha 2013

Tímto bych rád všechny příznivce pozval do Prahy na sobotu 14. září 2013 na posezení MSTS příznivců a to nejen aktivitářů z mého webu, ale i všech, kteří by měli čas a chtěli pokračovat v tradici z loňského září.

Začátek bude v 11 hod. a místem bude opět Restaurant Kašpar (viz. zde: U Kašpara)

Potvrzení účasti pouze SZ mně.
Díky a těším se na shledání.
Mirek

Nooo ja by som tiez velmo rad prisiel prida sa niekto na spolocnu cestu zo Slovenska na trase Banska Bystrica-Zilina-Bohumin-Praha ?

kakawko:
Mno Martin, budem veľmi rád, pretože by som sa chcel s tebou porozprávať akože po tvojem hej?

Edie:
Proč ne? Dobrovolnosti se meze nekladou a je jedno zda jsi moderátor nebo co já vím.

Děkuji zatím všem, co odepsali přes SZ za zájem a budu opravdu objednávat počet míst jen pro ty, kteří to přes SZ potvrdí, ať mám jednodušší přehled.
Uzávěrku celého přihlašování bych dal na týden před konáním, ať zajistím v poklidu místa a vše potřebné a ještě zde na to také upozorním.
A důležitá věc: Každý si svoje pití a jídlo platí SÁM!!!!

:cool:;)

Midrafon

Průvodčí
Všem pěkný den.
Pomalu, ale jistě se blíží termín zářijového setkání v Praze a tak chci poprosit všechny případné zájemce, aby se přihlásili SZ, pokud se chtějí zúčastnit.
Uzávěrka bude příští víkend, tj. v neděli 8.9. o půlnoci.
Děkuji a příjemný víkend všem.

Pro všechny, kteří se přihlásili na sobotní sraz v restaurantu "U Kašpara" oznamuji, že rezervace byla provedena.
Platná je od 11.00 hod. na tom samém místě, kde byla v loňském roce.
Doprava: Vlak Praha-Vršovice (trať 210,220,221), tram 24, 7 do zast. Otakarova a pak pěšky, nebo tram 22 přímo do zastávky Nuselské schody.
Taktéž lze z opačného směru od Karlova náměstí (metro B) - tram 24 nebo Anděl (metro B) - tram 7 do zastávky Otakarova a pak pěšky nebo I.P.Pavlova (metro C) - tram 22 do zastávky Nuselské schody.

Pokud by někdo něvěděl. napište.:D;)

Ahoj všem z Prahy z Vinohrad. Dneska fakt super akce neměla chybu a doufám že se příští rok slezeme zase :D

PS: Díky Vaškovi za dlouhé vysvětlení a prosím ho o zaslání všech potřebných dokumentů k tvoření aktivit z 80. let.

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Dej kontakt na kluky;).
Jo v 7 večer, nechtěl jsem dojíždět domů v noci i tak to bylo na konci peklo, od HK šílená mlha a navíc zastaveny, páč proti nám letěl nadměrný náklad.

Nahoře