Ztracena_2006

mmouka

Pokladník
Vážení přátelé,
po dlouhé rozvaze jsem se rozhodl vydat veřejnou Beta verzi tohoto projektu. Trať je koncipována po roce 2006 a je umístěna do trojmezí Moravy, Slovenska a Rakouska.
Trať je neustále ve výstavbě a postupné dokončování bude prováděno formou aktualizací.

http://www.intercity-train.me.cz/forum/viewforum.php?f=23

příjemné poježdění
a Pěkné Vánoce

Gratuluji k prvnímu vydání a přeji mnoho dalších stavitelských kilometrů

Naposled editoval moderátor:

prolam

Provozní technik
Díky moc. Jen bych se chtěl zeptat pod jakým Globalem trať rozjedu. Už se nemůžu dočkat první projížďky po trati. :D

To budou aktivity!! Konečně něco pro "modern era" na tohle jsem čekal ani nevím jak dlouho! Konečně se budu moct pořáádně vyřádit

PAja26

Pokladník
No sláva, nečekal jsem že ji někdy vydáš.:) Super. Myslím že se bude líbit. Až bude čas určitě se projedu. Hezký svátky. A do nového roku pravou nohou a s úsměvem.

mmouka

Pokladník
Drazí uživatelé, rozhodl jsem se vám v brzké době naservírovat jednu malou aktualizaci. Do žst Moldava byla přidána na Polanskou trať ještě jedna kolej pro nákladní vlaky z/do dolů. V dole bylo přidáno nástupiště pro návoz a odvoz pracovníků, tudíž bylo v Moldavě vyřešit problém s obratem souprav (jízda do přímého směru jak pro posun tak jízdu na volno pro Os do dolů. Vše odzkoušeno a funguje jak má.

Tax

Moderátor
Správce
mmouka napsal:
Drazí uživatelé, rozhodl jsem se vám v brzké době ...
Mňa by zaujímalo, prečo si použil archív 7z ( kvôli ktorému si musím do PC pchať externý program ) namiesto tradičného zip, ktorý wokna otvárajú priamo a bez problémov. Argument, že ušetríš 5 - 10 kb miesta neberiem.

mmouka

Pokladník
rozhodnutí bylo takové , protože se tím dalo ušetřit ž 60 MB. Navíc není problém si stáhnout Total Commander a nebo Win Rar nebo 7zip program. Malé aktualizace budu ale dávat asi už v ZIPu.

Tax

Moderátor
Správce
mmouka napsal:
rozhodnutí bylo takové , protože se tím dalo ušetřit ž 60 MB. Navíc není problém si stáhnout Total Commander a nebo Win Rar nebo 7zip program. Malé aktualizace budu ale dávat asi už v ZIPu.
Total Commander to neotvorí a WinRar a 7zip si do PC určite pchať nebudem. Leda že by si mi zasponzoroval plné verzie ktoré fungujú bez otravovania, bez reklamných kravín alebo bez cracku aj po uplynutí skúšobnej doby :D

Tax

Moderátor
Správce
Michal napsal:
Tax napsal:
Total Commander to neotvorí
Jsi si jistý? Existuje něco jako pluginy. ;)
Existujú. Ale aj tak je to zbytočná komplikácia, keď k zip nepotrebuješ nič.
Open Source je o tom, že do zdrojového kódu smie vrtať hocikto a ak je šikovný, pribaliť tam niečo, čo robí prospech jemu na úkor toho druhého ;)

Klídes

Začátečník
Zdravím, nemohl by se mě na mail vstros@seznam.cz ozvat někdo komu trať Ztracená 2006 jede bez problemů a s aktualizacemi a poradil by mě co dělám špatně ? U Moldavy mě chybí pár objektů a za Mlýny mě padá Msts. Nevím jestli je lepší Uniglobal či global k trati 090 ? Od autora žádnou radu asi nedostanu tak kdyby poradil někdo jiný budu rád.

Nahoře