Skoro letni setkání na Olešné:

KimiR

Provozní technik
Dobré Sobotní ráno z Olešné.Včerejšek jsem začli trochu netradičně ve složení Já,Mouka,Miky945 a Deterio.Ten se opět vyznamenal :D.Kdy jsme si došli koupit špekáčky na véču,že si je uděláme na ohni.On ten Pepin nám je opět Spálil :D.Ano čtete dobře.Jsem zjedav jak to bude sním dneska.Jakou koninu vyvede.Ale jinak zatím čekáme na zbylé účastníky zájezdu.Hold doražte :p ;)
 

dvacka

Průvodčí
Tak to by jste měli Pepina do našeho příjezdu naučit opíkat špekáčky, ať máme něco na večeři :D
Je potom škoda spálit další špekáčky.
Jinak tam všechny už pozdravuji ;)
 

KimiR

Provozní technik
Pepinovi jsme už radši pro jistotu zatrhli vše.Aď nám tu nenapáchá více škody než užitku :D.Má dovoleno jen se hrabat v návěstidlech :D
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Zdravím účastníky sletu, bohužel jsem ulehl s horečkou a akce se nezúčastním.:( Moc mě to mrzí, koukám, že počasí bylo objednané a sestava je taky kvalitní, hlavně vrchní Babica Deteriou.:D Já si sním připravené svačiny a do peřin. Užijte si to.
 

KimiR

Provozní technik
Tak dorazily zbylé účastníci zájezdu ve složení Chrome,Dvacka,TAX a Regedit.Jdem MSTSkovat :p :D
 

Tax

Moderátor
Správce
poison napsal:
Zdravím účastníky sletu, bohužel jsem ulehl s horečkou a akce se nezúčastním.:( Moc mě to mrzí, koukám, že počasí bylo objednané a sestava je taky kvalitní, hlavně vrchní Babica Deteriou.:D Já si sním připravené svačiny a do peřin. Užijte si to.

Regedit, Tax a Dvacka sa práve vykotúlali z autobusu. Už dostáváme prvú pomoc. Celkom začínam chápať klasickú Vencovu hospodskú vetu: A pivo máte? Černá hora na stanici v Blansku ma nijako nenadchla :p
 

KimiR

Provozní technik
Nějaké fotky tu a budou přibejvat http://kimir.rajce.idnes.cz/Setkani_Olesna-Kveten_cerven_2014 .Průběžně sleduj te.
 
F

FrantaVopička

Host
Miky, na té fotce, co držíš v ruce líh, to ho piješ nebo jsi zabránil Deteriovi, aby s ním podpálil oheň? :D
 

VáclavS

Průvodčí
Zdravím z teplých západních Čech. Dneska jsem musel být na druhé straně od Prahy než je Olešná :(, v Dobřanech. Zítra se ráno přesunu na akci.
 

dvacka

Průvodčí
Dobrý den,
tak jsem v pořádku dorazil domů ;)
Mikymu bych chtěl poděkovat za super organizaci, za pohostinství a za vše, jak se o nás staral.
Počasí vyšlo, byla zde super atmosféra, takže slezina byla taková, jak má být :)
Myslel jsem, že když pojedu na tuto slezinu, že už tam budu všechny znát a jak se ukázalo, tak zase jsem další 2 tvůrce do MSTS poznal :)

Děkuji za vše a těším se na další slezině naviděnou ;)

Lukáš
 

mmouka

Hradlař
Já už jsem taky doma, chtěl bych poděkovat za perfektní atmosféru a Mikimu za perfektní servis.
Zase jsem se něco nového dozvěděl a mohl se podělit o poznatky z me trati
 

KimiR

Provozní technik
KimiR dorazilna čas v 16:10 do Velkého Poříče.Díky Miky za skvělej servis a to jak jsi se o nás tam tak staral.jedinej kdo opět nesklamal byl Pepin Deterio :D.Ale to k tomu patří.Zábava má být též na prvním místě.Ti nejodvážnější ukončili slezinu seriálem Tom a Jerry :D zhruba ve 3 hodky v noci,teda spíše už k blízkému ránu :D.Těším se na další prima akci.
 

Tax

Moderátor
Správce
KimiR napsal:
... kdo opět nesklamal byl Pepin Deterio :D.Ale to k tomu patří. ...

Presne tak, zábava je prvoradá. Vďaka Pepinovi sme sa opäť nenudili, nikto netušil, čo v danej chvíli vyvedie :D

Mikimu díky za strechu nad hlavou, aj za kuchárske umenie. Snáď niekedy opäť zídeme sa v takejto príjemnej priateľskej atmosfére.
 

Miky945

Hradlař
No a Miky je na neschopence. :(
PS. Nebylo někomu zle? Já měl chřipkové příznaky, ale bez horečky.
 

Miky945

Hradlař
Michal napsal:
Miky, na té fotce, co držíš v ruce líh, to ho piješ nebo jsi zabránil Deteriovi, aby s ním podpálil oheň? :D
Naopak, já starý tremp jsem oheň podpálil asi pěti výstřiky. :D
 
Nahoře