Open Rails - galerie obrázků a videí

Pikku

Vlakvedoucí
Ahoj Pikku.
Jakto, že ještě není venku? :D:D:D:D Každé takové vozítko do aktivit vítáno. Stál i v Pardubicích u pošty, :)
Nejsou nadefinované enginy. A odstavovat tohle v aktivitách (stejně jako nový MVTV2) nevidím zase jako úplně dobrý nápad, přeci jen už neděláme modely s dvaceti tisíci polygony. A jedny Brestovany opět, ta trať od @brzda1 se mi prostě líbí.
azd01.jpg azd02.jpg

Chlapci (a dífky), trpělivost.
Měřící vůz ETCS 165.001-7 už nastaveno má. Teď je móda LEDek, takže dalo trochu práce poskládat ta kombinovaná návěstní světla s reflektory, ale povedlo se. Daleko větší práce byla sehnat nějaké podrobnější údaje o motoru CAT 27 Acert. Ale i to se nakonec podařilo (přesto, pokud by někdo k němu měl podrobnější technické údaje pro min/max tlaky oleje a provozní teploty vody, ocením to). Vůz nemá trakční charakeristiku, ale protože se nejedná o koridorového tahouna mezinárodních rychlíků, půjde v tomto případě oželet.
Zbývající dva vozy SŽDC jsou přestavěné v DPOV Nymburk (tedy nikoliv CZ-LOKO jako vůz pro AŽD), ale z pohledu pohonu jsou prakticky identické a nastavení bude tedy převzaté z vozu AŽD.
Kabina i zvuky jsou o kompromisu. Já jsem vzhledem k použitým pultům zvolil cabview 951. Nic bližšího se mě nepodařilo najít. Stejně tak zvuky, ty pochází z připravované release modelu 757, aby zůstaly alespoň v rodině "katrů". Má-li někdo lepší nápad nebo návrh, není problém přizpůsobit.

Obr1.jpg

Obr2.jpg

Obr3.jpg

Obr4.jpg

Nahoře