Open Rails - galerie obrázků a videí

Pikku

Vlakvedoucí
Honzo, kde je k mání prosím Ťa tá trať ? Díky.
Ta rumunská trať byla ke stažení na www.train-sim.ro, ale ten odkaz je již mrtvý. Co mi říkal spoluautor trati tak v Rumunsku došlo k nějakému zemětřesení mezi tvůrci, při kterém došlo k uzavření mnoha stránek. Zkusím se Mariana zeptat kde se dá v současnosti stáhnout.

Dan J.

Strojvedoucí
No, co vím, tak Rumuni udělali jakési fórum, kde požadují při registraci osobní hesla uživatele, mám tucha, že třeba heslo na FB a já se nemíním stát něčím rukojmím.

Pikku

Vlakvedoucí
Někdy si říkám, že ten šotoflek v Brestovanech je fakt super. Tolik zajímavých vozidel jsem tam už zachytil. A nejinak je to i nyní. Chlubím se ovšem cizím peřím, kompletní model vyrobil pro TRS Prskavka a do ORTS ho převedl Petros. Tak teď jen zařadit do fronty na sepsání enginu a najít v sobě po nemoci sílu k vywebení. FS3a.jpg FS3b.jpg FS3c.jpg

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
Někdy si říkám, že ten šotoflek v Brestovanech je fakt super. Tolik zajímavých vozidel jsem tam už zachytil. A nejinak je to i nyní. Chlubím se ovšem cizím peřím, kompletní model vyrobil pro TRS Prskavka a do ORTS ho převedl Petros. Tak teď jen zařadit do fronty na sepsání enginu a najít v sobě po nemoci sílu k vywebení.
U těhle diagnostických souprav ještě chybí verze s dronem, že by to skenovalo svršek/troleje z výšky.
Třeba do budoucna.

Rýchlik 600 Mila Sedita v stanici Liptovský Mikuláš
RunActivity 2019-06-12 14-10-23-889.jpg
Môj Os 7806 obiehaný RJ v stanici Spišské Vlachy
RunActivity 2019-06-27 18-03-19-640.jpg

Os 8807 z Košíc do Čiernej nad Tisou mimoriadne vedený gorilou, prechádza výhybňou Slančík
RunActivity 2019-07-09 10-29-47-417.jpg

Ten istý osobák v zastávke Biel.
RunActivity 2019-07-09 11-38-41-296.jpg

IC 181 Rákoczi z Košíc do Budapešti sa križuje v Szikszó s osobákom do Hidasnémeti
RunActivity 2019-05-14 17-41-29-001.jpg

Nahoře