Cestovatelské ale aj iné aktivity člena Tax

Tax

Moderátor
Správce
Pawliku, no kde Ty ešte nemáš oči? Možno tá ceduľa je tam preto aby sa nikto nepovolaný nepribližoval k nej :D

PS: Hluchý Jano u nás vo fabrike keď ho majster je*a... káral že neurobil robotu napísal: "Elektrikár na<|> elektrika kope :D Možno je to tam pre takých :D
 

Tax

Moderátor
Správce
Dnes si dám posledné pivo, od zajtra len limonády, vodu ale hlavne rôzne medikamenty vrátane antibiotík :) No co, skákať na vlak za jazdy sa neodporúča, najmä nie keď je mokro :D

20190528_noha.jpg
 

Tax

Moderátor
Správce
@Lukyn-CZ : Díky, no asi dva tri týždne bude liečba. Toto je výsledok keď obvodný dobytkár - mäsiar z polikliniky zanedbá svoju robotu.
 

MERIDIAN

Pokladník
Asi se chvilku tohle vlákno bude jmenovat "Cestovatelské pasivity". Držím palce a přeju brzké uzdravení. Obrázky z Oděsy vypadají daleko líp.
 

Tax

Moderátor
Správce
Včera som išiel troška na vzduch. Tak niekoľko pár foto:

Kamarát Milan a jeho krásne zrenovovaná Tatra 54

milan_t54.jpg

Marian má zas takéhoto krásneho pikapa Š1202 STW

0930_pickup.jpg

Zuzka ( vľavo pri mikrofóne ), moja kamarátka, spolužiačka, kedysi za mlada tanečnica z Lúčnice. Aj vo svojich 57 rokoch je stále pekná a svieža

0961_podium_02.jpg

V parku bolo asi pol milióna ľudí.

0932_park_01.jpg

Dnes už doslova kmeť Dušan Grúň zaspieval aj jednu z mojich obľúbených piesní F.K. Veselého Ja vodku rád pijem

1010_dusanko_05.jpg

No, šak počúvajte - samozrejme originál:


Traja králi - všade sú nejaké miestne figúrky: Dvaja vľavo kedysi, v podstate ešte nedávno chovali orly. To boli parádne čimčaráky :)

kings-0966.jpg

A nakoniec mladí zdravoťáci - mladosť je krásna, teda najmä to dievča je krásne. Pre trúby to je to dlhovlasé ľúďo vpravo

1021_zdravotaci.jpg

PS: Pre všetkých - po niekoľkotýždňovom liečení formou výškrabov, aplikácie medicínskeho medu so striebrom a dezinfekcie chlórom zdá sa že noha je v poriadku. Zdá sa. Ostáva veriť.
 

Tax

Moderátor
Správce
"Babička" M262.007 na Hlavnej stanici. Robila "pendla" do ŽMSR kde sa v sobotu konal Drezínový deň.

DrD_1128.jpg

MV Tatra 14/52 čaká na odchod, substrát už je naložený :)

DrD_1116.jpg
 

Tax

Moderátor
Správce
V sobotu 14.9.2019 bolo pekné počasie, tak prečo to nevyužiť na výlet?

Tam hore je Plavecký hrad, tak vysoko som vyvliekol moje drobné telo :D

Plavecky_Hrad_1407.jpg

Hrad poskytuje výborný výhľad na Záhorie, južnú Moravu aj Dolné Rakúsko. Veža a hradný palác.

Plavecky_Hrad_1284.jpg

Delová bašta horného hradu

Plavecky_Hrad_1242.jpg

Kukátko :D

Plavecky_Hrad_1215.jpg

Pohľad z obytnej veže k vstupnej bráne

Plavecky_Hrad_1353.jpg

Vétrieska kvičala a zavýjala tak že ju bolo počuť až hore na hrad

Plavecky_Hrad_1380.jpg

Pohľad na Juh smerom k Bratislave. Dobre je vidieť Vápenná, štvrtý najvyšší vrch Malých Karpát ( 752 m )

Plavecky_Hrad_1226.jpg

Pohľad z hradu hore na sever. Dobre vidieť Záruby, najvyšší vrch Malých Karpát ( 767 m )

Plavecky_Hrad_1273.jpg

Niekto tam sedí :D Moja dcéra Kristínka ( 26 ) vo vstupe do delovej bašty horného hradu

Plavecky_Hrad_1265.jpg

Záhorská nížina a borovicové lesy. Ďaleko na obzore je južná Morava

Plavecky_Hrad_1382.jpg

Viac si môžete pozrieť na mojom FB profile
 
Nahoře