Trať Dvoukolejka od Jirik.TK do Open Rails

JiříkTK

Vlakvedoucí
#42
Máš zapnuté naklápění trati a OR umí naklopit jen koleje s placatáým podložím. Já tam mám 3D podloží. Stačí je vypnout.
S tou 70tkou nic nenaděláme, když je blíž k nádraží, profiltrovává se tam stovka z hlavní trati.
 
#44
Na Danovu žádost jsem provedl několik drobných úprav tratě. Doplnil několik ranžírek a chybně nalinkované opravil. Trať je jako celek ode dneška ke stažení u mne na webu.
 
#45
Tak to je dobrá zpráva. Lze někdy počítat s přidáním nakládacích/vykládacích bodů? Ptám se z toho důvodu, zda má význam dělat ladění u nákladních vozů (je jedno zda ČSD nebo ČD nebo jiných) pro dynamický náklad. Vznikla trať Vlečka pro jejich zkoušení, na cestě je i sada klasiky ČSD.
Vlečka jsou však tratě na "pětníku". Lze si tam vyzkoušet přistavení vozů, nákládku, zavezení do cílového místa, vykládku a svoz prázdných. Dá se sice vyblbnout i na těch krátkých vlečkových kolejích s dvěma, třemi vagóny, ale přeci jen je to omezení.
 
#46
Robovu úpravu vlečky znám.
Se mnou se už počítat nedá. Pokud by si trať vzal někdo jiný do práce, nechť se mu dílo daří. Ztracenou_old, která je jednodušší, než DVK, si vzal svého času do parády Martin Mouka s tím, že tam dodělá nakládací a vykládací body. Jak je s tím daleko však nevím.
 
#47
zatim nijak zatim jsem jen zkusil jeden bot nalozeni postovni zasilky v Hamru, ale klidne to nekomu prenecham, nemam ted moc casu ani na svoje projekty
 

Rogers

Cestující
#48
Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že je to úmorná práce. Upravoval jsem trať jen o dvou čtvercích a dalo to docela zabrat.Asi nejlepší volba by byla, postavit od základu zcela novou trať s dynamickou nakládkou, už v editoru tratí pro OR. Upravit původní trať MSTS na OR, nemusí vždy dopadnout dobře. Rozhodí to databázi tratě, návěstní soustavu a jiné blbosti.