Trať Dvoukolejka od Jirik.TK do Open Rails

JiříkTK

Vlakvedoucí
Máš zapnuté naklápění trati a OR umí naklopit jen koleje s placatáým podložím. Já tam mám 3D podloží. Stačí je vypnout.
S tou 70tkou nic nenaděláme, když je blíž k nádraží, profiltrovává se tam stovka z hlavní trati.

Na Danovu žádost jsem provedl několik drobných úprav tratě. Doplnil několik ranžírek a chybně nalinkované opravil. Trať je jako celek ode dneška ke stažení u mne na webu.

Tak to je dobrá zpráva. Lze někdy počítat s přidáním nakládacích/vykládacích bodů? Ptám se z toho důvodu, zda má význam dělat ladění u nákladních vozů (je jedno zda ČSD nebo ČD nebo jiných) pro dynamický náklad. Vznikla trať Vlečka pro jejich zkoušení, na cestě je i sada klasiky ČSD.
Vlečka jsou však tratě na "pětníku". Lze si tam vyzkoušet přistavení vozů, nákládku, zavezení do cílového místa, vykládku a svoz prázdných. Dá se sice vyblbnout i na těch krátkých vlečkových kolejích s dvěma, třemi vagóny, ale přeci jen je to omezení.

Robovu úpravu vlečky znám.
Se mnou se už počítat nedá. Pokud by si trať vzal někdo jiný do práce, nechť se mu dílo daří. Ztracenou_old, která je jednodušší, než DVK, si vzal svého času do parády Martin Mouka s tím, že tam dodělá nakládací a vykládací body. Jak je s tím daleko však nevím.

zatim nijak zatim jsem jen zkusil jeden bot nalozeni postovni zasilky v Hamru, ale klidne to nekomu prenecham, nemam ted moc casu ani na svoje projekty

Rogers

Cestující
Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že je to úmorná práce. Upravoval jsem trať jen o dvou čtvercích a dalo to docela zabrat.Asi nejlepší volba by byla, postavit od základu zcela novou trať s dynamickou nakládkou, už v editoru tratí pro OR. Upravit původní trať MSTS na OR, nemusí vždy dopadnout dobře. Rozhodí to databázi tratě, návěstní soustavu a jiné blbosti.