Jak nastavit 1600x1200 v MSTS na FullHD LCD monitorech

Panel

Začátečník
Ahoj chlapi, mám problém, nainstaloval jsem hru MSTS, nainstaloval Patch, češtinu, vše šlapalo jak po másle, pak jsem narazil zde na foru na toto téma a stáhnul prográmek z první strany. nastavil vše podle návodu a od té doby mi hra nejde. Respektive, hra se spustí, úvodní video beží ale je pouze černá obrazovka a přes ní dvě barevné čáry ale v pozadí je viděť že hra normálně běží. V prográmku jsem i zkoušel rozlišení vymazat, nastavit původní nebo nižší v poměru 4:3 ale nic, hru odinstalovat kompletně a zase nainstalovat ale nic nepomohlo, prográmek jsem i smazal a stále nic. Nevíte co s tím ? PC normálně funguje, hra taky ale prostě u ní nevidím obraz.

Icik

Provozní technik
Ahoj, nastavil si správně v CRU frekvenci 60 Hz při 1600 x 1200? Co máš za monitor?

Icik

Provozní technik
Stáhni si nejnovější verzi CRU 1.1.2, tam je soubor reset-all.exe tak ho zkus použít.

Panel

Začátečník
NTB Sony Vaio, displej klasickej 15,4'' vyzkoušeno RESET ALL , stale nejde :( , nebudu dále řešit, pořídím jinou mašinu která bude pouze na MSTS :) Pak Vás tu budu otravovat s jinýma otázkama :D

Delay

Signalista
ono na facebooku som sa stretol aj s pánmi ktorý chcelo 1600x1200 na uhlopriečka 1360 x 768... už si nepametám presne aké to bolo ... takže nevyjadrujem sa niekoľkým príspevkom mne to nejde :)

loparyis

Začátečník
Mohli by jste mi prosím říct, jako úplnému dementovi, co mám tedy dělat, když mám starší monitor Topview T221Wd 1680:1050 (16:10)a nechci mít MSTS rozpláclé?
Ten první program sice udělal hezkou trať, ale zase mi po obrazovce běhá hláška "input not support" a kabina je stejně rozpláclá jakožto fototextura na 4:3.

loparyis

Začátečník
Open Rails je sice krásný, ale vlaky se chovají divně co se řízení týká.
Chtěl bych, aby mi šlapal ten první program, ale bez té chybové hlášky, co skáče po monitoru. Mám zřejmě stejný problém jako Alcapone.

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Nic jiného než jinej monitor, tvůj a můj neni na tohle rozlišení stavěn, proto ta hláška. Co se týká OR ono se to pomalinku lepší.

ML636

Posunovač
Přátelé, nějaké novinky v této problematice? Konečně jsem se odhodlal k tomu, poslat můj 12 let starý LCD monitor Hyundai do věčných lovišť (už mě o to několik let prosil a já ho pořád různými zásahy udržoval naživu) a dostal jsem od Ježíška moderní monitor 16:9 s FullHD. Simulátor mi tam samozřejmě běží rozpláclý a odpovědi na toto téma byly poslední před pár lety. Postupy jsou stále stejné, nebo jste někdo zkoušeli už něco vychytanějšího?
Prosím bez jízlivých komentářů o šetření na monitorech a módních vlnách. Spíše bych rád ještě rozjel tu předpotopní hru na modernější technice, než běhal po krámech a sháněl 16:10. Děkuji za případné věcné rady. :) V nejhorším už si nezajezdím, no.

Nahoře