Trať ČD 240 Jihlava - Brno

Padá to i při aktivitách.. Prostě ten úsek nikdy neprojedu. Mám tam těch chyb víc, tu trať mám staženou už delší dobu a nikdy si nejsem jistý, jaký archív mám použít, protože mám celkem tři soubory samotné tratě... Zkusím to přeinstaloval a ještě zkusím ten Global, ale používám originální. Pravidelně mi tam ale chybí textury.. třeba jerab.ace (ale nevím teď přesně). Takže nejlepší bude asi celý reinstal...

David Kodet napsal:
Zkusím to přeinstaloval a ještě zkusím ten Global, ale používám originální. Pravidelně mi tam ale chybí textury.. třeba jerab.ace (ale nevím teď přesně). Takže nejlepší bude asi celý reinstal...
Mne to před rokem dělalo taky. Udělal jsem kompletní přeinstalování a od té doby je to naprosto v pořádku. A jezdím na UniGlobalu, originál pro trať 240 mám jako záložní.

Noo..teď na to z hrůzou koukám že se stránka nenačte...do-oprčic...zrovna jsem odtamtud potřeboval stáhnout ty zvuky pro diesel lokomotivy protože tam byly vcelku kvalitní zvuky pro 714ku...ty jaksi u Jacka chybí... :( :( proto menší prosba pro vás, nemáte někdo zvuky z této stránky? a jestli ano,byl by někdo ochoten mi je poslat?? Ten kdož by to byl ochoten pro mne udělat, nechť se mi ozve přes SZ a dohodnu se s ním...předem děkuji :) :)

Čaute,
pořád tma :( Nicméně, po dlouhé době jsem si chtěl tuto trať nahodit do PC, vyhodil jsem 321, protože mi to začalo dělat bordel a hodil tam 240. Ejhle, chyba při nahrávání databáze tratě. Dělá mi to i na druhém PC, takže jsem si chtěl stáhnout trať znovu (i když předtím mi běžel ok) a zkusit to. Ale daleko jsem nedošel, zapoměl jsem na tu bílou tmu :D
..takže, nevíte někdo, co s tím? Pár dní jsem nejel a už začínám mít absťák, vyrovnala mi to akorát cesta do Jihlavy a zpět (257km vším možným :D )

Neboj, s Mstskem jsem si už celkem dost vyhrál, takže celkový reinstal a promazání registrů proběhlo samozřejmě taky (jen přehodit jsem to zkoušel na tom druhém PC, kde mě to až tak nebolí..)

Trikatel

Začátečník
Zdravim,chtel bych jezdit aktivitu Os 4806 Brno hl. n. – Jihlava,ale při instalaci potřebnych vozu(pouze u 843_043_943) me neustale hlási nelze najit SmS soubor../../Zvu­ky/loko_motor/843en­g.sms a pak tam skoči selhalo vytvoreni pohledu z kabiny… ostatni vozy mam,ale pouze u tech(843_04­3_943)me to hlasi chybu,nevi někdo co s tim? dik za každou radu

Ahoj,
v ENG souboru modelu máš špatné směřování zvuků a kabiny.
Zvuky si nainstaluj od Jacka a vlož to složky Sound a kabinu si musíš přepsat.
Pokud nevíš jak, tak SZ.

Lukáš

Nahoře