Hlášení chyb pro trať Bratislava - Praha v Open Rails

Dan J.

Strojvedoucí
#61
Dík za info, už mám nabídku na opravu v SZ, nicméně pokud nebude OR opravený na normál kabiny s pohledy jako kdysi, tím myslím, že se mohu kouknout i před lokomotivu, tak mne další práce nějak přestala bavit. :( Hlavně, když jsem, na fóru OR četl připomínky na ty omalovánky kabin, kde jim neseděl obraz a rozdupali celý vzhed kabin CZ... :( :(
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
#65
Ostraha hl. n. - černá kostka a Studénka -propadlé nástupiště + místo 160 km/h do Jistebníku skočí 160 km/h, z odbočky.
Open Rails 2017-12-11 03-51-00.jpg Open Rails 2017-12-12 10-56-39.jpg
 

Dan J.

Strojvedoucí
#66
Hezkýýýý, tak to jsem v pracovní aktualizaci v Ostravě taky neměl. To jsem jel rychlík Bohumín Přerov Brno snad 10x, veřejnou aktualizaci jsem zatím nenainstaloval. :)
 

Dan J.

Strojvedoucí
#67
Tak veřejná aktualizace nainstalovaná a čtvereček na hlavním v Ostravě mám taky. Další věc a to nevím, zda to dělá Monogame, nebo nějaké blbé nastavení u mne, kdysi mi to nedělal, Hlavní se mi zobrazí až těsně když dojíždím k perónu:
OV HLN.jpg
OV HLN2.jpg
 

Dan J.

Strojvedoucí
#69
Aha, dík, tak to holt nezbyde, než počkat až se to v Monogame vyřeší. Jinak Monogame jasná volba, šlape na PC daleko líp jak klasiký OR.
 

Dan J.

Strojvedoucí
#70
Ahoj Zbyňku, to asi jen v OR nebude, nebo-li v pracovní aktualizaci to nedělalo. Před stanicí Nezamyslice od Přerova je propadlý mostek.
Most před nezamyslice od přerov.jpg
 
#71
Aha, dík, tak to holt nezbyde, než počkat až se to v Monogame vyřeší. Jinak Monogame jasná volba, šlape na PC daleko líp jak klasiký OR.
Myslí tím, že máš zaplé omezování fps na 30 v záložce experimentální. Hra se pak snaží vše osekat tak, aby udrželo konstantně fps na 30 a výše. Je to hovadina a dělá pak takovéhle kopance. Zkrátka to neměj zatržené.

Fps si omez pouze externím programem třeba jako je MSI Afterburner - RivaTuner Statistics Server volba Framerate limit napiš hodnotu 30.
Přes ovladače grafiky to nefunguje spolehlivě.
1.jpg
 
#72
Dělám opravy a ta černá kostka, to je prostě opět Deterio. Nechápu, že než něco odešle, tak to nezkontroluje. Ale slíbil na štědrý den finál, tak uvidíme, jestli to opraví. Ten propadlý mostek nechápu, ale asi jsem jej hromadně někde měnil a tady se to omylem přepsalo také.
 
#77
Asi tak. Při označování kolejí je všude nástup cestujících tak, jak to bylo přednastavené. Protože nebyl důvod tohle řešit. Takže může být špatně například 25641287 označených kolejí. :D Ale je pravda, že někde to může být čirou náhodou i správně. Takže jestli někdo má tip, jak to co nejefektivněji srovnat, sem s tím. :D Protože dělat to v editoru, tak je to práce na půl roku, při té rychlosti ukládání databázového objektu. :D
 

mmouka

Pokladník
#78
Zbyňku, tak na tuhle úpravu vyzkoušej editor TSRE 5 v OR. dá se tam přemisťovat po zastávkách a nádražích a aji ukládáná je tam rychlejší
 
Nahoře