Editor tratí do Open Rails

Já jsem kdysi řešil podobný problém, a vykoumal jsem toto: po každém odstranění kolejí je třeba provést Save trati, a poté teprve pokládat koleje nové. Totéž platí pro rychlostníky, návěstidla, přejezdy, kilometrovníky - odstranit, uložit trať, položit nové. U výhybek může být ještě problém, pokud je přes ně linkováno návěstidlo, v tomto případě napřed odstranit příslušný link u návěstidla (+ Save trati), poté odstranit výhybku. Hodně štěstí a pevné nervy, já si s editorem užil svoje...

Tom Kanka

Provozní technik
1. Spouštíš to jako správce ...
Díky za snahu, ale to bych měl mít všechno v pohodě. Jistý pokrok jsem sice zaznamenal po stažení verze 0.5, kdy editor naběhne (Windows hlásí, že program je spuštěn), ale vidím jen černé okno a nic.
Přitom někdy na podzim mi editor před přeinstalování počítače fungoval. Fakt už nevím, zkouším všechno možné.

Icik

Provozní technik
Díky za snahu, ale to bych měl mít všechno v pohodě. Jistý pokrok jsem sice zaznamenal po stažení verze 0.5, kdy editor naběhne (Windows hlásí, že program je spuštěn), ale vidím jen černé okno a nic.
Přitom někdy na podzim mi editor před přeinstalování počítače fungoval. Fakt už nevím, zkouším všechno možné.
Ahoj, zkus tento odkaz. Editor, ShapeViewer a ConsistEditor mi zde funguje bezvadně.
https://uloz.to/!Ss5TRa1Htn6j/tsre5-v0-69752-rar

bob57_cz

Učitel češtiny
Ahoj, díky moc, ale to je to samé co mám.
Vyzkoušel jsem verze TSRE5_v0.614, TSRE5_v0.614x32, TSRE5_v0.6924, TSRE5_v0.6924x32, TSRE5_v0.69752, všechny s knihovnou OpenAL32.dll různých verzí i bez této knihovny.
Nenastal případ popsané poruchy. Fungovalo to ve win7 i win10 bez problémů. Ve svých OSs nemám funkční žádné omezovadlo ani zdržovadlo na bázi antivirového programu či firewalu. Pokud máš nějaký Avast či Esset, zkus to vyhodit a pak spustit bez něj. :) Nebylo by to poprvé, kdy dělají zbytečné problémy.

Tom Kanka

Provozní technik
Tak chyba byla v ovladačích grafiky. Po přeinstalaci editor v PC běhá. Jen mi nejde do hlavy, že mi to nešlo jak na PC, tak na notebooku. Ale alespoň vím, jak na to.
Každopádně velké díky za snahu o pomoc. ;)

Nahoře