Editor tratí do Open Rails

Rogers

Cestující
Zdravím
Delší dobu jsem nepoužíval Con Editor do OR a nějak mi vypadlo z hlavy klávesové ovádání, respektive otočení vozidla v consistu.
Předem díky z pomoc.
 
Stockholmsrutten version 5

"We are waiting for GOKU to complete the new "Activity Editor". Therefore, we can not let the route go, until we can do activities with TSRE5. Today's route is far too big and complicated, for MSTS AE to take care of it. The work version of the route is currently 98,000 files and 21.5Gb unpacked. Similarly, the route must be run in OpenRail's MonoGame 64-bit version, otherwise the RAM will not suffice."

http://www.e-buzz.se/forum/showthread.php?p=310177#post310177

attachment.jpg

attachment.jpg

attachment.jpg

https://github.com/GokuMK/TSRE5
 

Rogers

Cestující
Vypadá to všechno perfektně, ale budu upřímný ,vyznat se v celém editoru je docela náročné. Ještě je tu absence úplného překladu a pro mne neznalého angličtiny je to docela tvrdý oříšek.:(
 

Tax

Moderátor
Správce
verzia TSRE5_v0.6951.exe je nejaká chybná, nejde ani po doplnení súboru OpenAL32.dll do adresára s editorom. Ale 32 bitová verzia funguje zdá sa dobre aj v 64 bitových Windows
 
" New version: http://koniec.org/tsre5/data/TSRE5_v0.6952.exe
32 bit: http://koniec.org/tsre5/data/TSRE5x32_v0.6951.exe

This version requires OpenAL library. If you don't have it, you can download the DLL file corresponding to your TSRE version and put it where TSRE.exe file is:
http://koniec.org/tsre5/data/openal/

What's new in AE:

1. many bug fixes
2. new AE save function. So, you don't need to worry about route damage when editing activities:

- just press the button:

uPJlhBJ.png

You will be able to see all activity changes in new window.

- and when closing TSRE, discard all route changes. "

yJenEEg.png

https://www.trainsim.com/vbts/showt...upport-TSRE-development&p=1928370#post1928370
 

Rogers

Cestující
Zdravím. Zjistil jsem docela zajímavou věc ohledně editoru tratí. Starší verze programu mi dokázala bez problému načíst všechny tratě bez ohledu velikosti dat. Bohužel od verze v0.691 mám problém s načítáním některých tratí. Editor trať najde, ale při načítání program spadne. V editoru MSTS vše funguje perfektně, načítání i ukládání. Vůbec netuším, kde je chyba. Naštěstí mám uložené i starší verze programu, tak musím lehce improvizovat ,abych si je mohl prohlédnout.
 

Rogers

Cestující
Není to ani jedna z nich. Upravuji si trať Vlečka od Ivana Siváka na pokusnou, kde zkouším různé vychytávky a modely o velkém rozlišení. Také se mi to stalo u švýcarské tratě SOB a Tonkin. V OR tratě fungují normálně, jen editor je nedokáže zkousnout. U starších verzí programu to fungovalo bez chyb, jen ty novější s tím mají problém. Bohužel nejsem programátor, jen uživatel, tak nedokážu posoudit, kde ten problém je.
 
Ahoj, nemáte někdo tip, co dělám blbě? Nemohu tu věc rozběhnout. Editor otevřu, zadám cestu ke složkám, vyberu trať, kliknu na ní, dám load a otevře se okno Navi Window a následně: Program přestal pracovat. Editor mám ve složce D:/OR/TSRE, OpenAL32.dll tamtéž.
Díky
 

dandass

Začátečník
Zdravím, dnes jsem se s radostí pustil do úpravy kolejí v TSRE5 ... Radost mne hned přešla ... Po té, co jsem zjistil, že upravit koleje je nemožné (nebyl by problém v úpravě ale spíše pak při puštění - vysledoval jsem, že pokud odeberu výhybku (jednu kolej odstraním a druhou ponechám) při spuštění O.R. mi to hodí error: index je mimo hranice a má otázka zní ví někdo co s tím prosím?
 
Nahoře