Kabiny do Open Rails - problémy

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj. Prosím, jak opravím tuto chybu?
Při front pohledu den, je všechno v pohodě:
ČME_001.jpg
Jakmile se ale přehodí front na noc, zaryje se mi čumák do země:
ČME_002.jpg
A ještě bych měl jednu otázku, toto dělá OR prakticky u všech kabin, proč když mají left i right pohled noční, tak po stisknutí kl "L" je OR ignoruje a přehodí je na denní?
Po stisknutí "L" na podsvícení budíků, front v pořádku (tedy s tím zabořeným čumákem :) ):
ČME_003.jpg
Ale pravý a levý pohled se přehodí na denní:
ČME_005.jpgČME_004.jpg
 

Dan J.

Strojvedoucí
Takže ohledně kabiny čmeláka, dotaz výš už není aktuální. Kabinu na 770 OKD už mám. Tím děkuji za pomoc a vysvětlení situace, i když né zde, jak bych čekal.
ČME_OR-001.jpgČME_OR-002.jpg
 

mimco93

Začátečník
Ahoj,

prosím nevíce někdo co s tím? V OR když přepnu na venkovní vzhled a pak se vrátím zpátky do kabiny tak mi to pohled hodí takto, a ať zvedám nebo dávám dolu tak už nevidím na cestu :( to samé se stane když zůstanu v kabině abych tomu předešel a projedu tunelem, potom už nic nevidím :/

Mám trať 321...

problem_cab.jpg
 

Zdendaki

Začátečník
Ahoj,

prosím nevíce někdo co s tím? V OR když přepnu na venkovní vzhled a pak se vrátím zpátky do kabiny tak mi to pohled hodí takto, a ať zvedám nebo dávám dolu tak už nevidím na cestu :( to samé se stane když zůstanu v kabině abych tomu předešel a projedu tunelem, potom už nic nevidím :/

Mám trať 321...

Zobrazit přílohu 21798
Zkus aktualizovat Open Rails na aktuální verzi. Tu, co používáš je už dost stará.
 

Považan

Cestující
Zdravím, ešte mám dotaz k tým kabínam čmeliakov. Mám rovnaký problém s tým čumákom do zeme. Ale napríklad pri zelenej bratislavskej 770 021 od Duusa sa problém nedá vyriešiť OKD kabínou s žltým čumákom.
 

Považan

Cestující
Vďaka. Problém vyriešený. Tá nová kabína je super a po malej úprave v engu lokomotívy sa dá použiť na takmer každú 770/771.
 

skautik

Cestující
Ahojte,
nesetkáváte se s problémem, že pohled z cabu vypadá, jako byste měli tak půl metru? Viz příspěvek výše, u mě to vypadá podobně. Mám vysledováno, že je to verzí - na nově vydané 1.3 mi takhle padl na hubu brejloun, downgradoval jsem a vše ok. A teď při večeru jsem chtěl zkusit Jindřichovu verzi s ARR a prozměnu x6x mají čumák nahoru. :(
 

Dan J.

Strojvedoucí
Zdarec, prosím vás, co kde mám přepsat, když mám v noční kabině přesně naopak animaci valkové brzdy? Vše oststní OK.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Bobe promiň, já koukal na 163zzz_lokobrzda.ace, ale 163zzz_bse.ace je odlišná. Jde o kabinu cab163_cou. Takže jsem si udělal z denní noční texturu a už je to OK. Díky moc.
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Bobe promiň, já koukal na 163zzz_lokobrzda.ace, ale 163zzz_bse.ace je odlišná. Jde o kabinu cab163_cou. Takže jsem si udělal z denní noční texturu a už je to OK. Díky moc.
Tu tady nějak v TBP nemám. Co je to za šílené pojmenování? Nedivím se, že je to nedotažené.
 
Nahoře